Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fene van a férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van a férfiakkal mostanában?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarom elhinni, mi megy itt meg a világban. Mikor tudod, randiznál végre normális emberrel, mire ő kipakolja eléd a kávéja mellé a kocsikulcsot és a pénztárcát, meg direkt egy elit helyre visz, ahol tripla annyi a kávé, hogy megmutassa, ki a mester, akkor bocsánat, de felfordul a gyomrom. És nem, ez nem elég.


Dugig van a közösségi média póló nélkül feszítő fazonokkal, akár jó a teste, akár nem, jóformán a farka tartja fenn a testén a gatyát is, annyira letolja. Nem vagyok prűd, de ehhez a csajodon kívül semmi köze.


Okádásig isszák magukat a szórakozóhelyen, nem értenek a nemből, tiszteletlenek, nagypofájúak, buták, mint a föld... VAGY Szoronganak, frusztráltak, rinyálnak, mint a szomszéd kölök, labilisak érzelmileg és képtelenek érett felnőttként kezükbe venni az életük irányítását. Mert majd lesz valami. Meg a nők a hibásak.


Egymást méricskélik, egymást tapossák, ha épp egy nő egy értelmesebbel áll szóba, akkor azt lesik, mi benne a hiba és mit eszik rajta a nő. Egymást töketlenezik és papucsozzák, holott nevetségesebbek náluk.


És lusták, mint az állat. Udvarolni, tanulni, magukba szállni, elgondolkodni arról, hogy mit lehetne változtatni, hogy működjenek a dolgok... Minden arról szól, hogy hogyan szedjen fel egy nőt, erre teszi jóformán az életét, mert enélkül nem ér semmit az élete állítása szerint.


Nagyon unom, hogy lassan minden randim úgy végződik, hogy önkéntes terapeutának szemelnek ki, akinek mindent kiöntenek úgy, hogy nem is ismerik, vagy rabszolgának, akikre rákaszkodhatnak és kisajátíthatják, gondolván, hogy neki nincs jobb dolga, barátai és hobbija, vagy pofátlanul próbálkoznak elvinni egy körre a szaros kocsijukkal, vagy lefizetni puccos helyekkel, meg ölnyi rózsával. És vergődnek, mint a frissen fogott harcsa, de lélekben rongyok, a másik lelkéhez meg türelmetlenek. Vagy hülyék. Vagy nem tudom, mi van velük, de nem akarom elhinni, hogy 20-tól 35-ig szinte mindenki kattant, sérült, frusztrációtól és komplexusoktól roskadozó félbolond és nem akar semmit kezdeni vele, mert már csak beismerni is túl hiú, változtatni meg túl lusta.


2017. júl. 1. 20:17
1 2 3
 1/23 Lazy Lover ***** válasza:
21%
mivel a normális kedves férfiak nem kellettek a "nőknek" így 1 debillé változtak tudod kereslet kínálat
2017. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem mind ilyen hidd el. Én például délutános vagyok :D.

30/f

2017. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Sok ilyen van, de szerintem veled se minden oké, ha szinte csak ilyenekkel ismerkedsz. A barátom pl tök normális, és ismerek még rajta kívül is jó arc srácokat, akikkel bármikor szívesen randiznék.
2017. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ott van a másik oldal is, és most ezen ne sértődj meg, de egy "Mi a fene van a nőkkel mostanában?" kérdés alá is nyugodtan lehetne egy ugyanilyen kisregényt írni, mert ott is van negatívum bőven. Elrontotta egymást a két nem, és ennek a kevés számú normális ember issza meg a levét.
2017. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem aki normálisból "kénytelen" volt pumped gabóvá vagy ki a tökömmé válni az nagyobbat szívott mint a kevés normális aki csak néz, hogy mi van.

30/f

2017. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Lelassítja és elbutítja őket is ez az iszonyú kánikula.
2017. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Randizz külföldiekkel, azok egy fokkal jobbak :D
2017. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Most kivételesen egyet értek a lepontozókkal. Én sem szeretem, hogy délutános vagyok. -.-

30/f

2017. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Jogos a felvetés, a nőknek is van saruk, ezt egy percig sem tagadom. Csak nem értem, hogy emberek miért dobják fel magukat a trendért.


Engem azért nem talál be a normális réteg, mert gyanítom, van jobb dolga. Akit ismerek és normális, az általában csöndes, nyugis ember, kiépített baráti körrel, tanul, edz, dolgozik keményen, ilyesmi. Nem mondom, hogy nehéz velük ismerkedni, de nem azok a leszólítós emberek, vagy akik rászorulnának, hogy a haverjuk mutassa be nekem, vagy valami. A magam részéről nem erőltetem a párkeresést, nyilván ezért sincs túlzott sikerem, viszont nyitott szemmel járok és közvetlen vagyok. És az általában ilyesmikhez vezet. Meg közösségi oldalakon és itt is olyanok találnak be. Nem az a bajom, hogy nincs párom, az épp nem érdekel.:D Inkább az, hogy egyáltalán ez a csődület megjelent és a csapból is az folyik, hogy kinek mennyi pénze legyen, hány nőt és hogyan dugjon meg és hasonló prosztó eszmefuttatások.

2017. júl. 1. 20:38
 10/23 A kérdező kommentje:

Btw, nem pontoztam le senkit, nem különösebben okoz élvezetet az efféle zsűrizés, ezt egymással csináljátok.:D


A másik, amit még a bírósághoz hozzátennék, meg a "nők okozzák" kifogáshoz.... Közöm sincs a mai nőideálhoz, aki mű, kellően buta, könnyen kapható és bevállalós. És pontosan azért, mert trend ide vagy oda, megmaradtam magamnak és nem azt lesem, hogy kinek mi kell, ha az a valami nem fér bele az értélrendembe. Ezt nem a nők csinálják és nem feltétlenül a világ, hanem az, aki belemegy és hagyja magát elbszni.

2017. júl. 1. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!