Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha javítottam a kinézetemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha javítottam a kinézetemen, voltam szórakozóhelyeken és nem csajoztam be, próbálkoztam online és ott sem csajoztam be, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Jöjj rá, mi kell igazából hozzá s kezd el fejleszteni magad rá. :)


Ez kapcsolat, nem bulipózolós modellkedés.

2017. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pár kérdéssel lejjebb szintén van egy ilyen szórakozóhelyes csajozós kérdés.

Nézd meg azt, hát komám,ami ott van, na ott tanulhatsz:)

2017. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csajozz be gyk-n :D

30/f

2017. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már postáztam itt is néhány üzenetet, de itt sem.
2017. júl. 1. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Hmmm....utca, tömegközlekedés, vízpart, kiállítás, előadás, cukrászda, kávézó, étterem, fesztivál, bármilyen rendezvény ?

30/f

2017. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mióta próbàlkozol? Türelemről, kitartàsról hallottál màr? Baràtkozz meg vele, mert sokaknak nem hullik csak úgy az ölébe egy pàrkapcsolat. Ha pedig màr több éve nem jön össze semmi, ott nem a külsőddel van baj.
2017. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerezz sok pénzed vagy járj el kondizni és gyúrd ki magad.
2017. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*pénzt
2017. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Hmmm....utca, tömegközlekedés, vízpart, kiállítás, előadás, cukrászda, kávézó, étterem, fesztivál, bármilyen rendezvény ?"


Köszi az ötleteket, ezek közül melyik a leghatékonyabb az ismerőseitek körében, s ott hogy csajoztak be?


"Ha pedig màr több éve nem jön össze semmi, ott nem a külsőddel van baj.


Mikkel lehet baj, és akkor mit csinálnál a helyemben ha mondjuk jövő hétvégén is elmegyek discoba csajozni? Nyilván annyi dologgal lehet baj, hogy az átlagember nem veszi mindet észre, vagy olyan dolog, amin igen nehezen, évek alatt, vagy nem tud változtatni.


"Szerezz sok pénzed vagy járj el kondizni és gyúrd ki magad."


Hogy szerezzek sok pénzt, mennyi a sok és mit csináljak vele?

2017. júl. 2. 00:14
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Mondjuk változtass a belsődön. Hiszed vagy sem, de a "világra jöttem, de nem szopott le egy csaj se, szal változtattam a kinézetemen, és még mindig nem szopott se egy csaj se, nemértem miabaj???" hozzáállás nem túl vonzó. Mi lenne, ha mondjuk emberileg változnál, és nem úgy tekintenél a nőkre, hogy neked az jár, csak mert anyukád kitörölte a s-gged babakorodban?

Készvagyok g-ci :DDDD

2017. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!