Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejön ez Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ez Tinderen?

Figyelt kérdés

Főleg olyan emberek válasza érdekelne aki használja a programot.


Szóval, a Tinder stratégia szerint a 2. képnek egy olyan kép kell (fiúknál gondolom persze) ami egy kis férfiasságot, "vonzerőt" sugároz. Na ez most elvileg tudom hogy valami félmeztelen kenus-evezős vagy valami kockáshasú kertész kép kellene. De ez nem egyezne az én stílusommal. Nem vagyok egyáltalán kövér de nem kockás a hasam ezért arra gondolta, mi lenne ha egy ilyen félmesztelen ágyban fekvő képet tennék ki. A seggem nem látszana, meg semmi más sem :D

Csak a karom meg a mellkasomból valami. Szerintem ez új lenne a Tinderen ezért gondolom hogy még be is jöhet, nem pedig ilyen sablonos lenne. Szerintetek?


(Ezekhez hasonló lenne:


[link]

)



2017. máj. 19. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak szexpartnert keresel, akkor sima.
2017. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Röhejes lenne.
2017. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem lennék elrontója a komolyabbnak sem. De ahogy alakúl, úgy lennék vele.

Valahogy úgy érzem ez jobban "átmenne" mint egy ilyen sablon kenus kép ahol az illetőnek minden kockája látszik. Átlagon felülinek tartom magam (nem akarok nagy képű lenni és elnézést akinek úgy tűnik), viszont nem az a borzaaztó férfias, borostás fazon vagyok. Inkább az a Justin Biberes (akik utálják azok tekintsenek el ettől :D )

Ezért gondoltam hogy talán ez jobb lenne.

2017. máj. 19. 09:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Kenus kép sem kell. Nevetséges az összes ilyen fotó. Bár a kenuson legalább csinál valamit, de ágyban fetrengeni? Ne csodalkozz, ha homik fognak jobbra tolni.
2017. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak lányok látnak.

Amúgy van benne valami :/

2017. máj. 19. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:

fú, inkább ne. egyrészt bzis, másrészt meg... szerintem a csajoknak ez nem jön be.


36/N

2017. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor elvetve.

Csak sablonos sem akarok lenni

Aki mi az ami menne?

2017. máj. 19. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem mehet az ilyen kép. Ide ilyen kérdést ne tegyél ki, mert tök mindegy, mit linkelsz be, úgyis lehúzzák. A Tinderen lévő csajok kategóriájának tökéletesen jó az ilyen kép, szerintem be is fog jönni nekik.
2017. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Éb is így gondoltam, csak már elrémítettek xD


Mondjuk itt tényleg megy a lehúzás mindíg, de végülis véleményeket kértem. Bár szerintem nem mindenki Tinderezik aki válaszolt. Meg én nem ilyen meleges hatásút tennék fel. Pl seggem nem látszana. Meg a hátam sem. Hát nem tudom. Még írhattok, várom :D

2017. máj. 19. 10:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám homokos vagy
2017. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!