Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogyha egy félénk, visszahúzódó pasi becsajozik, utána hirtelen átmegy nagymenő vagányba?

Figyelt kérdés

Már sokszor láttam ilyet, legutóbb tegnap. Volt egy régi osztálytársam, az a típus, akit bottal sem piszkálnának a nők - lányos hangú, vasággyal együtt 50 kg, minden szó harapófogóval kellett belőle kihúzni, esetlen, teszetosza... Jó pár év után láttam tegnap egy falunapon(egy elég jó nővel kézenfogva): ecsetfej, napszemüveg, márkás ruhák, cigi a szájában - alig ismertem rá. Csak köszöntünk egymásnak, de majd leesett az állam, annyit változott. Az extravékony alkat még most is megvan, de egy önbizalommal telt pasit láttam, egy igazi vagányt. Anno a suliban mindenki csak beletörölte a lábát, most meg ez... hihetetlen. Biztos, hogy a csajszinak elég nagy köze van ehhez az egészhez.


Ti is láttatok már ilyen "pálfordulást" egy korábban nagyon félénk, tutyimutyi pasinál? Egy nő ilyen mértékben fel tudja turbózni az önbizalmukat, hogy totál az ellentétükre képesek változni?



2017. júl. 2. 16:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A sokszor láttál ilyet, mit takar? Kétszer? :D

Olyat láttam már, hogy valaki nekiállt dolgozni magán, ezért nőtt az önbizalma és lett csaja. Olyat még sosem, hogy egy sikertelen srácnak random lett egy csaja, aki csodát varázsolt belőle.

2017. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hajjaj nekem is volt ilyen osztálytársam. Arról nem bezsélve hogy ő alacsony kb 165 cm magas és kövér gyerek volt de elég brutálisan. Na ő is ilyen teszetosza, egy félénk szótlan csávó volt, de voltak azért haverjai sulin kívül. A lényeg hogy durván 5 éve érettségiztünk le és azóta nem is láttam facebookon is törölte magát, bár lehet fent van másik profillal de eszembe sem jutott még rákeresni. A lényeg hogy kb 2 hónapja futottam vele össze a tescoba és azt láttam hogy le van fogyva, és izom is volt rajta elég látványosan de nem volt az a kigyúrt állat, csak látni lehetett rajta hogy sportol. A haja eddig egyszerű rövid volt régen amikor láttam múltkor akkor ilyen félhosszú hátranyalt haja volt. Csajjal láttam nagyon jól nézett ki és ledöbbenésemre egy 3 éves kislány fogta épp a kezét. Amikor beszéltem vele akkor csak arcról ismertem fel mert az annyira nem változott de iszonyatosan mutálódott a hangja sokkal mélyebb és ridegebb lett a jobb vállán tetoválás volt, és kiderült hogy van már egy 3 éves kislánya. Amikor kérdeztem a munkájáról akkor azt mondta hogy a közeli szórakozóhelyen lett üzletvezető ami a rokonáé. Már iskolás korunkban mondta de senki nem hitte el neki, mert sosem láttuk arra. Valóban most sem bulizni jár oda sosem bulizott ott csak dolgozik viszont nyári szezonba jól megy nekik a biznisz, télen meg csak alkalmi munkákat vállal el egyébként. Köpni nyelni nem tudtam, mert régen maximum osztálybulin volt velünk és bár akkor ha ivott ő is velünk alkoholos italt akkor kitudott kelni önmagából, de így józanul is ezt az énjét hozta és nagyon meglepődtem rajta. Kb utána nem sokkal futottam össze egy másik osztálytársunkkal azzal aki elég sokat piszkálta, de nem tudta a srác megvédeni magát, ő már 2-3 éve tudja hogy gyökeresen megváltozott, és nekem bevallotta hogy rendesen fél tőle hogy bosszúból elkalapálja őt a sötétbe az akinek 4 éven át szívta a vérét. Szóval simán létezik ilyen amit te állítasz én is ezt tapasztaltam, köpni, nyelni nem tudtam, szinte el sem jutott az agyamig a dolog. Osztálytalálkozó nekünk nem volt mert a fél osztály külföldön él, meg a kutya sem akarta megszervezni engem mg különösen nem érdekelt, de abban biztos vagyok hogy ha alakulna egy osztálytalálkozó akkor lenne ott ledöbbenés, meg szerintem páran el is szaladnának.

Volt egy csaj az osztályba aki bejött a srácnak de eléggé a csaj meg aljas módon húzta előtte a mézes madzagot direkt húzta az agyát szegény srácnak akkor eléggé sajnáltam, de most az tuti ha a csaj megtenné vele a földig alázná őt. A dumája is másabb lett, sokkal határozottabb, lett kiállása ráadásul apa lett, álmomban nem hittem volna hogy én így fogom őt viszont látni, erre tessék.

2017. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva történik. Amikor végre átmegy nyitott emberbe, akkor csajozik be nagyon gyorsan.
2017. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11

Én mint írtam 2x láttam ilyet elég közelről, de lazább haveri körben szinte már megszámolni sem tudom:

csöndesebb, kicsit szomorkásabb pasi, hirtelen nagyobb dumás, vezérebb, vidámabb lesz, furcsállom is hogy mi történt, és nem sok idő műlva mindig szinte az derül ki, hogy becsajozott/ új csaj, ritkábban pedig jobb új meló, vagy betalált a vállalkozás.

2017. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14: Új meló és vállalkozás miatt érthető, hogy miért lesz valaki jobb kedvű és nyitottabb.
2017. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, az új csajnál meg még érthetőbb, hiszen az egy fontosabb része az életnek.
2017. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16: De új csaj nem lesz a semmiből. Nézz végig ezen az oldalon, hogy hány srác van, akik 30-40 évesen sem tudtak senkivel összejönni. Akinek nem megnyerő a személyisége, annak nem lesz barátnője a semmiből és nem lesz hirtelen jó pasi.
2017. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha becsajozik, akkor sem egy higgadt, egészséges önbizalommal rendelkező férfias férfi lesz, hanem általában csak egy hangos ripacs, aki veri magát a semmire...


Ilyenkor bukik ki, hogy milyen, mikor valami belülről fakad és az ember maga építi fel, a kapcsolattól függetlenül, és milyen az, mikor a vak tyúk talál szemet, aztán továbbra sem tudja magát hiva tenni, meg lövése sincs, hogy kell viselkedni.

2017. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, Kérdező. A saját példám: volt több mint 10 barátnőm az eltelt évek során, és sohase váltam nagyarcú "kihaénnem" májercsávóvá. Aki ilyenné válik, az soha nem is volt igazából introvertált, csak adta az ártatlant.
2017. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!