Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan gyógyulhatnék ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyógyulhatnék ki a szerelmi bánatból?

Figyelt kérdés

Mindenről ő jut eszembe. Volt pár randink, amik szerintem jól sikerültek, de valami mégse működött. Visszautasított. Én teljesen beleszerettem idő közben. Most még lóg a dolog, nem döntött, hogy mi legyen. Volt pár dolog, ami zavarta őt, ezekről beszéltünk. Megkérdeztem a folytatásról, azt mondta még nem tudja, mi legyen, gondolkodik rajta. Ez eleg rosszat jelent. Inkább mondaná, hogy hagyjuk egymást, de ez a lehető legrosszabb. Kikészít az egész.


Hogyan tegyem túl magam ezen az egészen?


2017. júl. 3. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

rád nézve ez elég megalázó.


amíg őurasága vagy őlédisége eldönti, óhajt-e kitüntetni téged a figyelmével.


jajjjj, hagyd a pcsába, ennél jobbat érdemelsz

2017. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt, volt. Minden komoly (minimum fél éves) kapcsolatom után ugyan, de lényegtelen az idő, a kötődés számít. Nem tudsz szerintem semmit tenni az időn kívül. Biztos lesz olyan, aki majd azt mondja, hogy kutyaharapást szőrével, vagy hasonlók, szerintem az csak ront a helyzeten, de lehet, hogy nálad működik, különbözőek vagyunk. Alapvetően a szakítás (most ezt tekintsük annak) után is egyfajta gyászreakció indul be. Ezt el kell gyászolni, időt kell hagyni rá. Lekötheted magad mással, sokat segít, ha barátokkal foglalkozol, vagy olyannal, amiben örömed leled, vagy sikerélményt ad.


Viszont bármennyire is szívtelennek tűnik, amit mondok, én a helyedben biztosan lezárnám. Így, függőben hagyva nem is tudsz túllenni rajta rendesen, másrészt meg eleve bűzlik nekem az a kapcsolat, ami úgy indul, hogy valaki így kelletlenkedik a másikkal. Nem gondolkodunk, rég el van cseszve, ha az embernek töprengenie kell azon, hogy szeretné-e a másikat vagy sem. Meg tudom érteni, ha megvisel és ragaszkodsz hozzá, de a sok hetes -hónapos cicázásnak csak nagyobb ára van, arról nem is beszélve, hogy általában nyomot is hagy a kapcsolatban.


Fel a fejjel és légy türelmes magaddal. (:

2017. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jól estek a válaszok!


Több problémája is volt. Az egyik az, hogy én kicsit szolidabb, visszahúzódó típus vagyok és nem igazán mertem közeledni felé, megérinteni őt stb és ebből neki az jött le, hogy nen tetszik nekem. De máskor, ha randizom, az adott fiú sokkal határozottabban közeledik, de nála nem tudtam eldönteni, hogy mit akar, ezért se nagyon mertem/akartam testileg közeledni felé. A másik probléma, hogy beszéltünk az exekről és neki úgy jött le, mintha nekem még nem lenne közömbös az exem, pedig már hónapok óta az.


Mindkettőt elmondtam neki, hogy alaposan félreértette a dolgokat, de mégis teljesen elzárkózott.

2017. júl. 3. 01:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már csak kifogások, sajnos ezek azok a jegyek, amik alapján már sarkon kellene büszkén fordulni, és lelépni.

Csak azt nem értettem sosem, aki már kicsit is látja a jelét, hogy nem fog bejönni a másik, miért randizik komoly sebeket okozva?

Szórakozásból?(ne érts félre, nem Rád értem)

2017. júl. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4, igen, ez nekem is rosszul esik. Legyen vége és kész, mondja, hogy vége. De ne táplálja bennem a remény utolsó sugarát.
2017. júl. 3. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Tyrian 2000 segített sokat. Nagyon jó játék, csak ajánlani tudom! De kb. minden játék bevált, ahol mindenkit meg kell ölni. Ha nekem használt, neked tuti nem fog ártani :))))))))))))
2017. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!