Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatból kialakuló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatból kialakuló, teljes életkedvtelenségből hogy jöjjek ki?

Figyelt kérdés
Elvesztettem életem szerelmét,4 év után,és már mással van... bár időnként eljön hozzám,és érez még irántam,én viszont nagyon szeretem. Teljesen elment mindentől a kedvem. Semmi nem tud örömet okozni,kivéve ha vele vagyok. A sportot is hanyagolom mostanában,és elkezdtem dohányozni is. Nem tudom mit tegyek. akadna olyan lány aki járna velem,de nem tudok mással lenni. pokoli.nem tudom mit tehetnék. tényleg semmihez nincs kedvem,és csak aludnék,és aludnék. mit tehetnék? nem hiszem hogy visszahódítható már....
2014. ápr. 24. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2014. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tedd le a ki**szott cigarettát, állj fel a gép elől eredj sportolni. Ne adj már fel olyan dolgot ami kis örömet is okozna az életedben.
2014. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szépen kidolgozott izomzatom volt. 12 kg-ot fogytam. semmi kedvem hozzá,pedig próbáltam hogy újra belevágok.
2014. ápr. 24. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat en is kivancsi vagyok a valaszokra , ugyan ebben a helyzetben vagyok en is ...
2014. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
kox egy kis bulizás,aztán melozz vegyél egy autot és majd jön egy másik aki jobb mint ő:)
2014. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne találkozz vele. legyengít.
2014. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tőle jobbat nemigen találnék külsőre...... de mikor velem van ölel és csókol,és mondja hogy szeret..... és olyankor olyan minden picit mint rég... és olyankor tudok enni mint a gép. de amikor nincs velem az eléggé legyengít.... kox nem kell mert az hajlamosíthat öngyikosságra is. néha pedig inkább nem is léteznék,mert igy csak szenvedés az élet..... tudom nem kellene találkoznom vele,de nem bírok ellenállni.....
2014. ápr. 24. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
visszahúz. ismerem, milyen. "csak még egy kicsit."
2014. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen.... pontosan.....
2014. máj. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!