Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy vesztes pasival?

Figyelt kérdés
Vesztes alatt nem a panaszkodó, nőket okoló/gyűlölő, szerencsétlen alakra gondolok. Egy alapból értelmes, művelt, pozitív, a világ dolgai iránt érdeklődő pasiról van szó, aki viszont szinte folyamatosan rossz döntéseket hoz. Bár a döntések a meghozatalukkor logikusak, később nagyon sokszor rossznak bizonyulnak. Ez megmutatkozik mind a karrier, mind a magánélet terén.
2017. júl. 3. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2017. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Most őszintén milyen választ vársz? Azt fogja mondani az összes nő, hogy nem jönnének össze veled. Kár ilyen fölösleges kérdéseket kiírni a gyakorira.
2017. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert senki nem szereti a kínlódást. Én se vártam egy férfitól se, hogy mentsen meg, szórakoztasson, mikor az én vállamat nyomta a világ összes fájdalma.
2017. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez ismerni kellene, és látni, milyen döntéseket hozott. Attól, hogy ő logikusnak tartja, lehettek NAGYON buta döntések is, a butaságot meg nem tolerálom. Ha csak szerencsétlenül döntött (pl. megvett egy ingatlant kiadásra, de IDŐKÖZBEN lementek az albérletárak, és ráfizetés lett, pedig amikor megvette, még volt benne ráció), de van benne ambíció, akkor én emiatt nem utasítanám el.
2017. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem keres rosszul. Programozóként dolgozik, de SOKKAL jobban élhetne, ha bejönnek a döntései — nem szoktak, sajnos. Mint írtam, nem buta az alak, sőt...
2017. júl. 3. 13:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes, szóval ha a személyisége tetszik, akkor igen.
2017. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha forexezel, tippmixelsz, pókerezel, fogadásokat kötsz, ilyesmik, akkor számíthatsz rá, hogy ferdén fognak rád nézni. Abból nehéz jól kijönni.
2017. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a párom. Látom rajta, hogy vannak céljai, dolgozik értük, de szerintem ilyen diplomával sokkal többre vihetné, ha élelmesebb/pofátlanabb stb. lenne. Ettőll függetlenül több éve szeretem és tisztelem őt és sosem jutott volna emiatt leszólni őt.

22/L

2017. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2017. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha alapból tényleg értelmes vagy, csak így jöttek ki a dolgok, akkor igen.
2017. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!