Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek hosszútávra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek hosszútávra egy olyan pasival, aki testőrökkel és fekete luxuskocsikkal mászkál?

Figyelt kérdés

Az egyik társkereső oldalon ismertem meg.Megfogtak a képei,igaz nem szokványos képek voltak kirakva(egzotikus nyaralások). Én is szeretek utazgatni, szóval volt egyből volt közös téma.Az csak később derült ki hogy vállalkozó és nagyon jól él.Itthon is van pár kisebb cége, de külföldön vállalkozik.40es pasi a korához képest iszonyat jól néz ki, napbarnított feszes bőr, eléggé izmos test, annyira hogy mikor strandon voltam vele, szinte nem is engem néztek hanem őt.Arca is helyes, bár látszódik rajta hogy komoly ember az arcvonásain egyből észrevehető hogy irányító típus.Én fordító és tolmács vagyok, jól elvagyok ebből, ezért is szoktam utazgatni,hogy gyakoroljam a nyelvet.

Mikor írtam neki a melóm, azt mondta jó, mert ha összejövünk legalább majd fordítok neki(3 nyelven beszélek).

Szóval első randi egy semleges helyen volt, megbeszéltük ha jól elvagyunk eszünk és iszunk egyet valamelyik belvárosi helyen, majd kimegyünk az egyik strandra.

Mikor találkoztunk,semmi fura nem volt,hanem mikor felálltunk és távoztunk a helyről.3 fószer aki mögöttünk ült az étteremben/pubban hirtelen odajöttek,kettő mögénk állt, majd az egyik elénk, és annyit mondtak hogy mehetünk.Nyeltem egy gombócot a torkomban mert akkora emberek voltak, mint amit még a tv-ben sem látni, kb akkora karjuk volt, mint nekem a derekam.Aztán kiderült, hogy az úriemberek a biztonságért felelnek.Na itt kezdett fura lenne.Kimentünk a lupára a beachre, fura volt, de ott is ingyen mentünk be, ingyen volt minden, annyit tett hozzá az üzletvezető, hogy örül hogy vendégül láthatott minket.

Azóta volt pár tali még de gondolkodóba estem.Siófokon is ugyanez volt, szintén örültek hogy ott jártunk az egyik helyen, persze ingyen volt minden.

Szóval lányok, ezen dolgok ismeretében ti hosszútávra gondolkodnátok egy ilyen pasival?



2017. jún. 28. 13:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ezen az oldalon mindenki vállalkozó, vagy a barátja az. Unalmas.
2017. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
A beachre? Szegény csávó...
2017. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Nyári szünet :)
2017. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt, 26 L vagyok.
2017. jún. 28. 13:21
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Jányregényt olvastál, beindult a fantáziád?

:)

Campfire is volt a beachen at night? :D

2017. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Van az a fagyinévre hallgató társkereső oldal(nem akarom leírni a nevét)ott szoktam ismerkedni, meg a másik az az értelmiségi társkereső oldal.

És igen, néha kilehet fogni egész jó pasikat.

A lupával egyébként mi a bajod,nem voltál arra manapság?

Nagyon át lett építve, nagyon színvonalas hely lett.

2017. jún. 28. 13:29
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Értelmiségi társkereső ilyen helyesírással?
2017. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

biztos hogy nem

26L

2017. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

#7

Csak mert nem tud helyesen írni, még akarhat magának elitnek számító pasit.


Nem a Lupával van baj, cunci, hanem hogy mennyire kell hülye p**ának lenni ahhoz, hogy valaki beachnek hívja a fürdőt?!

2017. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen rendben van a helyesírásom és iskolai végzettségem és 3 középfokú nyelvvizsgám miatt inkább ezek az oldalakon ismerkedem.
2017. jún. 28. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!