Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igy ne is csajozzak és keresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy ne is csajozzak és keressek barátnőt, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szingli pasi vagyok (29).

Mostanában (és leggyakrabban) csak egyéjszakás kalandokra lett volna lehetőségem, de én erre képtelen vagyok, korábban sosem sültek el ezek jól. Ha találok is egy lányt, szinte rögtön a szex az első, nincs semmi ráhangolódás, udvarlás.

Sokszor nem is jött össze rendesen a szex, nem tudok ellazulni, felszabadulni egy idegen lánnyal, és ugyanazt átélni mint egy párkapcsolati szexben, utána meg ha mégis bejött a lány és esetleg jó is volt nekem is neki is, neki csak ennyire kellettem és már ment a következő pasi után, én meg szarul éreztem magam, egydül maradva.


Valami baj van velem? Mindenki a szexre hajt, úgy tűnik már a nők nagy része is így működik, nem csak a pasik, és kevés olyan lánnyal találkozom, aki nem akarja rögtön az elején már az ágyban folytatni az első randi estéjét, vagy max a másodikig vár.


Biztos sok/legtöbb pasi örül ennek, de én erre képtelen vagyok, ezért gondolom, hogy valami baj lehet velem, csak azt nem tudom mi?


Srácok, ti hogy vagytok ezzel, mindenkinél megy a szex az első rendin vagy buliban stb. mint a karikacsapás?


Ku**a sz*rul érzem magam ettől és kissé szerencsétlennek is!



2017. júl. 3. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8 #10

Igen, sok nő van aki elmondja xy-ra hogy összetenné a kezét egy ilye pasiért, racionálisan.

Csakhogy a vonzalom nem logikus, racionális, hanem ösztönös.

Én is olyan vagyok amit a legtöbb nő leír hogy milyet szeretne, és még is (jópár srácal együtt akit ismerek), kínkeservesen jutunk el egy kapcsolatig, mert a legtöbb nő átnéz rajtunk, csak barátnak vagyunk jók, esetleg dugipajtinak. És "aranyos vagy, meg külsőre is tetszel, de nincs meg a kémia"... Aztán mennek általában a nagyarcra, aki minél előbb le akarja fektetni...

2017. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, én már nem is csajozok egy ideje, és sokkal boldogabb vagyok így. Hiába nézek ki jól, elegem lett a női agyból, egyszerűen túl komolytalanok hozzám. Úgyhogy inkább utazgatok mindenfelé.
2017. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanaz vagyok mint te, csak annyival roszabb hogy a kapcsolatban se tudok az első szexre ellazúlni, ha letámad a partnerem...

Sok pozìtìv választ kaptál elméletben mindenkinek kellenél, gyakorlatban te is én is egyedűl vagyunk..m

2017. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!