Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen kiégtem, semmi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiégtem, semmi nem jön össze akárhányszor és akármennyit próbálkozom, mi marad így?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és szex vagy kapcsolat sem jön össze. vannak lányok akikkel kapcsolatot nem tudnék kialakítani mert nem érzem azt hogy jól ellenénk hosszabb távon. vagány, flörtölős lányok de velük nem jön össze a szex pedig teszek bőven utalást rá, gyakran teljesen direkt felhívást is. elvannak egyedülállóként másokkal lefekszik ha úgy van vele ezek szerint nem jövök be nekik, no problem.

meg vannak olyanok akikkel el tudnék képzelni kapcsolatot. randin minden jól megy érzésem szerint, viszek virágot, beszélgetünk, jól érezzük magunkat, megkapom hogy várja a következő talit de utána egyetlen szó nélkül eltűnik. vannak olyanok is akik kapcsolatban vannak de nem jó a kapcsolat mégsem lépnek ki meg vannak akik nem akarnak komoly kapcsolatot vagy semmilyet.

soha nem ír nekem egyik sem ha én nem írok tehát egyiket sem érdeklem igazán. nem akarom az időmet vesztegetni, szeretnék élni, teszek is érte mégsem jön össze semmi. ezek szerint velem van a baj mégsem tudom hogy micsoda. itt gyakran olvasom hogy a férfiak milyen bunkók vagy határozatlanok és nem mernek lépni, randin elvárja hogy a lány fizessen majdnem mindent. én egyik sem vagyok mégsem sikerül. nagyon elmegy a kedvem az egész hercehurcától így. csupán ebben az évben 15 rosszul sikerült randim volt, összesen költöttem 70 e. forintot ezekre a randikra. ne értsetek félre nem a pénzről van szó de így teljesen olyan érzésem van hogy én fizetek azért hogy kosarat kapjak.

mégis hol vannak azok a nők akik tudják hogy mit akarnak? ha közeledik feléjük egy férfi akkor nem egyetlen szó nélkül tűnnek a randi után és ha nincs másról szó mint szexről akkor nem húzzák be azonnal a kéziféket? tudtommal felnőtt emberek vagyunk normális szemlélettel, nem értem miért kell ennyire nehezen és nyögvenyelősen mennie az egész párkeresésnek vagy alkalmi szexkapcsolat összehozásának.



2017. júl. 4. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha fel ev alatt 15 rosszul sikerult randid volt, akkor oriasi hiba van a keszulekedben. Direkt felhivast teszel lanyoknak a szexre es csodalkozol, hogy visszautasitanak?


"mégis hol vannak azok a nők akik tudják hogy mit akarnak? ha közeledik feléjük egy férfi akkor nem egyetlen szó nélkül tűnnek a randi után és ha nincs másról szó mint szexről akkor nem húzzák be azonnal a kéziféket?"


A nok, akikkel talalkozol, tudjak, hogy mit akarnak. Azt tudjak, hogy teged semmikeppen sem akarnak, ezert tunnek el. Es foleg nem akarjak, hogy belejuk urits. Te azt hiszed, hogy a no legyen halas, amiert te, a ferfi kozeledsz fele? Ne forditson neked hatat, hanem fogadja hodolattal a farkadat, mert te eppen szexre vagysz? Valami nagy bibi van veled, deritsd ki, hogy mi az.

2017. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ne forgasd már ki a szavaimat. egy nő is gondolkodhat ugyanígy nem? ahogy elnézem a nők többségét, elég soknak elég sok partnere van, volt. nem várom hogy reszkető hangon elém térdeljen ott helyben de ha megvan a normális kommunikáció és szimpátia de nem vágyunk épp többre akkor miért ne?

ez az egyik fele. a másik fele amikor van kapcsolata a lánynak, eljön randira és végig csak az aktuális párjára panaszkodik hogy ő mennyire nem erre vágyik. ilyenkor nem tudom hogy tőlem mit vár mert egyértelmű hogy én nem azért akarok ott lenni hogy a lelki szemetese legyek hanem azért mert szeretném ha elkezdődne vele valami amiből kialakul több.

2017. júl. 4. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Pedig olyan nincs, hogy te mindent jól csinálsz egy évben 15- ször, a többiek meg mind és mindig rosszul...gondold át a stratégiádat, a lehetséged partnerek kiválasztását, a kommunikációdat...
2017. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

"de nem vágyunk épp többre akkor miért ne?"

Te tenyleg ekkora s..fej vagy? "Gyere Juliska, olyan jol elbeszelgettunk, most kufircoljunk egyet? Ez csak szex, csak olyan es annyi, mint egy szaras (Puzser)."

Igy gondolod? Ha Jani farka jo volt neki, akkor a tied is jo lesz? Hogyan gondolkodsz te a nokrol?


Erted mar, hogy miert nem sikerulnek a randijaid?

2017. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz ez az arány.Persze ne a szex-el hozakodj elő,az úgyis jön,ha a nő is akar téged.

Nekem régen kb. 15-20 randi kellett ahhoz,hogy legyen barátnőm és mindig egy teljesen más társaságból vagy más szitukból jött össze.Mindig az a lényeg,hogy tanulj egy randiból.A másik meg,hogy én egy randin max 1-2 ezret költök nőkre,egy te,kávé bőven elég,hogy megismerd.Első randin költséges helyre elmenni nem hiszem, hogy eredményes.

2017. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

látom ezen az oldalon nem várhatok normális választ.

nem mondtam hogy én mindent jól csinálnék épp arra keresem a választ hogy miért ilyen nehéz. randin úgy viselkedem ahogy kell. nem nyomulok ész nélkül, beszélgetünk és ahogy mondtam jól is érezzük magunkat. szex téma gyakran fel sem jön pont azért mert olyanokkal randizom főleg akiktől többet szeretnék.

olvastam pár kérdést az oldalon amire sok válasz érkezett és elkeserítő hogy mennyi rosszindulatú, mondatot értelmezni nem tudó ember dobálja itt a végtermékét a másikra teljesen ismeretlenül pusztán a feltételezéseiből kiindulva.

2017. júl. 4. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:

"de ha megvan a normális kommunikáció és szimpátia de nem vágyunk épp többre akkor miért ne? "


a szimpátia nincs meg ezekszerint....

2017. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó, igen, sok választ nem kaptál, illetve segítséget, de hogy tudnánk mi segíteni?

Először is olyan helyre vidd a nőket, ahol nem kell sokat rájuk költeni és inkább a megismerésre helyezheted a hangsúlyt. Ne görcsölj a randira.

Másodszor meg semmi gond nincs azzal, ha nem megy, de úgy látszik neked a randik számát kell megnövelned ahhoz, hogy sikered lehessen.

Ha egy randi nem sikerül, akkor gondold át, hogy hogy viselkedtél, hogy reagáltál a dolgaira, kérdezett-e tőled, tényleg érdekelted-e vagy csak te beszéltél, ilyesmi. Attól, hogy egy nő neked azt mondja még biztosan találkoztok, ne hidd el, mert sokszor ez lerázás, felesleges mondani, ha tényleg így van. Ha nem jelentkezik 3 napig, akkor keress mást, mert többet nem is fog.

Kérdezz sokat, ezt a nők szeretik és szeretnek magukról beszélni, aki meg kérdez az irányít, az ilyen pasikat meg a nők szintén szeretik.

2017. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te Kérdező, nékem az volt a javaslatom, hogy hagyd a csajozást meg a nőket a 3,14csába. Elképesztően haszontalan, deficites és fölösleges dolog, beleölsz rengeteg erőforrást, időt, energiát, pénzt, és mi lesz a vége? Kikosaraznak. Hát ezért aztán megéri!

Én is letettem már rég a párkapcsolatokról, a pénzem és az időm csak az enyém, azt csinálhatok, amit csak akarok, nem kell senkihez alkalmazkodnom, senkiért nem kell felelősséget vállalnom, élem és élvezem a saját életem. A nők meg bekaphatják keresztbe-kasul.

Most nem sokkal jobb így az élet? Hát de!!!

2017. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
#9: Így is lehet,nem kell mindenkinek párosan élni. A kérdező valószínűleg párt szeretne találni és együtt élni valakivel,én is ilyen vagyok, nem tudok egyedül élni, nekem család kell, ez nekem fontos.
2017. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!