Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar randizni velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar randizni velem egy ilyen lány? Mint külsőleg mint egzisztenciálisan jóval alatta vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek egy korombeli lánnyal, megbeszéltünk egy első randit is. De nem igazán tudom mi tetszik neki bennem. Külföldön él, dolgozik, külsőleg is jóval az én szintem fölött van. Korban is passzolunk. Nem 20-on éves, akiket le tudok nyugozni, azzal, hogy idősebb vagyok, tapasztalabb, meg jól keresek Kezdek félni az egésztől, mert kevés leszek neki. 31F

2017. jún. 29. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Hajrá! Csak próbáld meg levetni a komplexusod!
2017. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ezen gondolkozz, hanem örülj, hogy megfogtad az Isten lábát.
2017. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvesztett egy fogadást.
2017. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ez vicces volt :D Ja, nem... Ön egy troll!
2017. jún. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!