Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szűkszavú ha azt modta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szűkszavú ha azt modta, hogy akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tinderen kölcsönösen "betetszikeltük" egymást (én fiú, Ő lány). Rá is írtam és megkérdeztem, hogy akar-e ismerkedni. Válaszolt is, hogy igen, erre minden kérdésemre egy-két rövidke mondattal válaszol.

Főleg lányok válaszát várom, hogy mondják el mi jár ilyenkor egy lány fejében? Csak vesztegetni akarja az időmet?


2017. júl. 4. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

és mi van, ha neki a te hobbid nem tetszik..és akkor ezzel nem is tudtok tovább menni.

pl. párom szereti a focit, én utálom.. ennyi, erről nem is szokott nagy beszédtéma lenni, meghallgatom, amit erről szeretne mesél, mondani, de ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, mert nem értek hozzá


és ne magadról beszélj, ha a másikat meg akarod ismerni, tegyél fel neki kérdéseket, hogy ő beszéljen!

2017. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9


Honnan tudod, hogy rád mondta a dolgot és ne csak általánosságában?


Így kellett volna kérdezned: "Szeretnél ismerkedni VELEM?"

2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy ne erőltesd. Velem beszélt chaten. Ki a bánatnak mondta volna? Annyira egyértelmű volt, mint a tény, hogy te írtál egy marhaságot és most próbálod kimagyarázni.


A legrosszabb nevű felhasználónak pedig köszönöm a választ és, hogy személyeskedés nélkül kifejezte véleményét. Talán nehéz elfogadni de valószínűleg nem akar tőlem semmit.

2017. júl. 4. 22:06
 14/17 anonim ***** válasza:

#13


Akkor hidd csak, hogy veled akart, de "nem tud mit kezdeni a nagyságoddal"...

2017. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó ez egy kicsit életszerűtlen tényleg. Eleve a tinder nem is enged ismerkedni/beszélgetni csak, ha match van. Ez az akarok, csak nem veled úgy nézett volna ki, hogy a srác behúzza a csaj meg nem húzza be aztán ennyi. Szerintem inkább az az ok, hogy valakivel éppen jobban elbeszélget vagy egyszerre ötnek tolja ezt a pár szavas válaszolgatást. Hívd el randizni aztán minden kiderül.

30/f

2017. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ és, hogy elmagyaráztad az okoskodó kollégának, hogy miért marhaság amit annyira erősitett.
2017. júl. 5. 21:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Kölcsönösen kedveltétek egymást így jött létre a beszélgetés ő is rányomot a "tetszik" gombra ahogy te , így szerintem elég valószínű hogy szimpatikusnak talál. Szeretne veled ismerkedni csak ahogy már előttem is leírta valaki lehet hogy idő kell neki , hogy jobban megnyíljon neked. Az is lehet hogy nem igazán van tapasztalata a tinderezésbe netes ismerkedésben és bátrotalan. Magamból kiindulva ezt tudom el képzelni.Én is volt hogy megpróbálkoztam neten ismerkedéssel de engem is néhányan elkerültek nem írtak többet.Utólag rájöttem hogy szűkszavú voltam és azért de ez nekem akkor fel sem tünt. Lehet hogy nagyon "idegen" vagy neki egyenlőre , kicsit tart attól hogy mi lesz ebből az egészből legalábbis nekem ilyen gondolataim voltak, és nem azzal volt a baj akivel ismerkedni próbáltam az én bizonytalanságomból fakadt a szűkszavúság. Válaszolgattam kérdésekre igyekeztem azért vissza kérdezni de eléggé szakadozósan ment a beszélgetés. Most már tudom hogy miért bennem volt a hiba , nem hinném hogy szórakozni akar veled csak próbálj kicsit türelmesebb lenni. Hátha célra vezető lesz.

/L

2017. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!