Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki sose jött be külsőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sose jött be külsőleg, se belsőleg de valahogy mégis beleszerettél milyen volt a rádöbbenés?

Figyelt kérdés

És mi volt az ami miatt beleszerettél?

Hogy reagáltál rá?És ha elmondtad az adott személynek ő mit szólt hozzá?


2017. júl. 5. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kort és nemet is írjatok lécci.
2017. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt, hogy sosem jött be. Olyan volt, hogy semleges volt, mert épp más jött be.


Annyi volt a ráismerés, hogy egyre több jó tulajdonságát fedeztem fel és egyre inkább kezdett összeállni a kép, hogy milyen ember és hogy nekem ő tulajdonképpen bejön. Nem beszéltünk róla soha, mert lett barátnője (úgy kell nekem:D).Benne megtetszett, hogy nem akarja elnyerni a tetszésem és nem vergődik senkinek, csak konstans olyan higgadt, kimért, barátságos, nem nyomul senkire, tisztában van magával és elvan azzal, amije van. Szóval belsőre olyan egészségesnek tűnt és függetlennek és én erre (nem röhög) gerjedek.:D Viszont olyan nem volt, hogy valaki egyáltalán nem tetszett, és utána elkezdtem hozzá vonzódni.


Esetleg olyan volt, hogy valaki nagyon nem volt szimpi elsőre, semmilyen értelemben, de jóban lettünk. Szerelem akkor sem lett.

2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolatom talán ilyennek mondható. Barátsággal indult, nem volt nagy égető szerelem, de egyre jobban megismertük egymást. Hamar rádöbbentem, hogy ez így van. Egy év múlva már együtt éltünk, és azóta is (4 éve). Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen szeretem a barátnőm úgy ahogy van. :-) 40/F.
2017. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elején nem volt szimpi a barátom, de sok herce-hurca után rájöttem, milyen sokat jelent nekem. Három éve élünk együtt. Sok közös van a természetünkben, azért is horgonyoztam le nála. Érdekes, hogy ő sem volt oda értem, de ezt már megbeszéltük az elején, hogy minket a szerelem messzire elkerült, és ez egy szimplán jó kapcsolat!36N.
2017. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátomat úgy ismertem meg, hogy egy gyermekkori barátnőmmel volt kapcsolatban. Sosem néztem rá férfiként, külsőre kimondottan rondának tartottam, majdhogynem taszított. Azután is barátok maradtunk hogy, szakítottak a barátnőmmel. Sok időt töltöttünk együtt, én meg egyszer csak elkezdtem érezni hogy valamennyire vonzódom hozzá. Eleinte szégyelltem még magam előtt is, zavarba jöttem ha eszembe jutott, de végül elfogadtam hogy ez most elég erőteljes crush, és hagytam hadd vigyen az érzés. Végül hatalmas dugás lett a vége, aztán hónapokig össze jártunk szexelni. Életem legjobb kúrásai voltak azok. :D Végül valahogy kifújt a dolog, azóta is nagyon jó barátok vagyunk de már mindkettőnknek van párja.
2017. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kvázi ilyen történt velem. 6 éve élünk házasságban. Most lehet, hogy csodálkoznak páran, ha azt mondom boldogan, pedig ez van. Volt több szerelmi kapcsolatom, de csúfosan végződtek. :( Szerintem sokat csiszolódtunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Így visszanézvést azt mondom, hogy a személyisége miatt szerettem bele és én is sokat változtam mellette jó irányban.
2017. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beleszerettem a feleségembe aki egy csodálatos nő. Nehéz volt a kapcsolatunk másfél évig szinte kínlódtunk. A nehézségek, a közös érdeklődés hozott minket össze.Nem kellett elmondanunk egymásnak, tudtuk miről van szó.
2017. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!