Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan akiknél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan akiknél az ismerkedés része nem haladt gördülékenyen de mégis hosszú ideje együtt vannak és szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre lennék kíváncsi, ahol az elején sok bizonytalanság merült fel vagy az egyik fél jobban akarta, mint a másik. Kérlek írjátok meg a saját történeteket hozzá!
2017. júl. 5. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok bizonytalanság és veszekedés volt az elején. Aztán szakítás 2 x békülés, de már 7 éve együtt vagyunk! :-) Talán kellett is ennyi előzmény, hogy kiforrjon ez a kapcsolat. Semmit nem bántunk meg.
2017. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végülis volt... 9-17óra közt dolgozott minden nap,hétfőn és még egy nap volt szabad de az ritkán esett hétvégére. volt egy lánya.... Én össze vissza dolgoztam, de vasárnapom mindig szabad volt. Elsö randi után chateltünk még egy hetet majd mással lefeküdt, akinek csak ennyi volt ezen berágtam..Két randi közt 2,5 hónap telt el de végül összejöttünk...
2017. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hajjaj... egymásba estünk még azelőtt, hogy randizni kezdtünk volna, a kapcsolatunk eleje nem állt másból, csak veszekedésből és féltékenykedésből, ajtócsapkodásból, sírva telefonálásból, aztán az lecsengett, elmúlt, és azóta olyan, hogy nem is kívánhatnék jobbat. (4 év)
2017. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!