Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz "normális" 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz "normális" 28 év fölötti szingli lányt találni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy erre a korra a normálisak már elkeltek (érvényes a pasikra is). Ez igaz?
2017. júl. 5. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, olyat akinek még nincs gyereke, és jól is néz ki csinos is, és tényleg normális és echte szingli, tehát nem rossz vagy megromlott a párkapcsolata, hanem egyáltalán nincs neki, olyat gyakorlatilag lehetetlen találni, mert ilyen nincsen. Egyszerűen ilyen csak a fantáziában van.
2017. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nem igaz, a legtöbb csajt ekörül kidobják a picsbe és eszeveszetten próbálnak bepasizni. Már azok is jók lesznek nekik, akiket előtte le se hánytak. Szóval nyugi :)
2017. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ohh, hát akkor ezek szerint én nem vagyok normális. Bár 27 vagyok, még elkelhetek addig :D
2017. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Szinte lehetetlen. A normálisak foglaltak, épp férjhez mennek, stb. Aki egyedül van 28-30 évesen, az vagy nem is akar párt, vagy azért van egyedül, mert valami gubanc van a fejében.
2017. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hármas, nyugi nem akartam általánosítani. Mindig vannak kivételek...ezeket keresem én is. Amúgy valószínüleg én sem vagyok normális pasiként mert nekem sincs barátnőm.
2017. júl. 5. 21:27
 6/18 anonim ***** válasza:
hát lassan 24 évesen már félek, hogy nem normális dolog szinglinek lenni.
2017. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28 vagyok, sokak szerint gyönyörű, nem tartom magam gáznak, mint személyiség, normális, jól kereső állásom van, van eszem is... az én korosztályomból az ilyen férfiak hova lettek? Biztos elkelt mind...
2017. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves előző, ugyan így vélekedek magamról csa annyi különbséggel, hogy srác vagyok...mégsincs barátnőm. Mondjuk én az alacsony, keskeny vállszélességű alkatomra fogtam mindig.
2017. júl. 5. 22:19
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem nézel ki extra jól, és nincs sok pénzed, akkor kb. 0% az esélyed, vagy még kevesebb. A nők döntő többsége masszívan anyagias, felszínes, hazug, vagy mind a három egyszerre.
2017. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bennem annyi a gebasz, hogy kövér vagyok, de ha az életmód váltás meghozza az eredményét, akkor sem keresek majd senkit. Ez az oldal nagyon elkeserít, nekem nagyon nagy stressz lenne egy férfi.
2017. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!