Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz "normális" 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz "normális" 28 év fölötti szingli lányt találni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy erre a korra a normálisak már elkeltek (érvényes a pasikra is). Ez igaz?
2017. júl. 5. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem nemrég, hogy már "elkeltem", de tévedtem. :(
2017. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nehéz dió, ha még kéne, hogy ki is nézzen valahogy.
2017. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz normálisakat találni,szerencse kell hogy 2 ember találkozon ,és hogy pont az éppen a társa legyen!

Szeretet ,elfogadás,őszinteség,megértés a legfontosabb 1 párkapcsolatban!

Ja és a távolság!


A távolság mindent tönkretesz sajnálatos módon :(


Mindenkinek sok sikert kívánok,találja meg a társát! 30N

2017. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én általában a magasságomra is fogom, mert 180 cm vagyok, azért az ijesztő tud lenni a férfiaknak...
2017. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Kedves 4-es...30 évesen szingli vagyok..nincs gubanc a fejembe, csak nálam még élt a megjavítani és nem elhagyni elv és egy 6 éves kapcsolatból maradtam egyedül...de biztos igazad van ;)
2017. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A #9 válaszadónak van igaza. Ha nem vagy jóképű és pénzed sincs, kb 0% az esélyed rá hogy találsz ilyet.

Engem is lehet lepontozni ha fáj az igazság :D szeretem látni mikor igazam van, beismerni úgyse fogjátok, mert ugye az derogál.

2018. szept. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag képtelenség...aki 28 év fölött lány, és szingli, annak megvan a maga oka (többnyire az, hogy olyan elváráslistája van, hogy még maga Szupermen se tudná megugrani)

a mai világban ha nem nézel ki jól, és nem lógnak a nemzetibankok a zsebeidből, eláshatod magad, egyszerűen átnéznek rajtad a nők

szóval nem érdemes próbálkozni...


jújújújújúúú itt is lepontozgatnak a ténytagadó sutyerákok? hát igen, legnehezebb az igazat tűrni ugye!

2019. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En nem csodalkozom azon hogy a sok fogyatekos retard elmebeteg lepontozgat...ervkeptelen bugyuta kretenek, erdemben cafolni nem tudnak, ha az eletunk mulna rajta, akkor se


Kerdezo!!! Ebben a korcs vilagban valodi ertekekkel te sohase fogsz ervenyesulni, egyszeruen mert a nok nem tekintenek semmi mast erteknek, csak amiben gyonyorkodni lehet, meg amit szamokban ki lehet fejezni...eleg megnezni, kinek vannak csajozasi problemai...hat nem a jokepu es gazdag pasasoknak

Vajon puszta veletlen ez?

Ugyhogy aki azt allitja hogy onbizalommal, magabiztossagga, kisugarzassal meg effelekkel majd lesz baratnod, azt nyugodtan kepenrohogheted, ugyanis hazudik mint a vizfolyas


Nyomjatok csak a piros kezet es kepzeljetek hogy ettol majd hirtelen egyszercsak igazatok lesz...szanalmas fergek

2021. jún. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!