Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbi két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi két férfi közül melyiknek van nagyobb esélye a nőknél?

Figyelt kérdés

1. Egy jóképű, de csendes és visszahúzódó

vagy

2. Egy előnytelenebb külsejű, de menő és nagydumás pasinak.



2017. jún. 10. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Második
2017. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A "de" úgy van a mondatban, mintha baj lenne.


Nekem, egy otthonülő introvertáltnak az egyes. Nem tudom, miért hiszitek, hogy az üvöltöző majmok menők.

2017. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes megfogalmazás. Nem azért tetszene az első, mert ő a helyesebb kategória, hanem mert jobban bírom a hozzám hasonló fiúkat, mint a nagymenőket.

Szóval első.

2017. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem első.
2017. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos az első, mert a jóképűsége miatt a nők hajlandóak lennének egy kicsit "istápolni". Türelmesek lennének vele, hátha jobban megnyílik. A másodiknál meg az lenne, hogy "hát hogy néz ez ki, mégis mire föl játssza a menő csávót?" :D
2017. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Egyáltalán nem baj, a "de" csak azt jelzi, hogy hiába jóképű az illető, nem fogja felhívni magára a figyelmet.

Nem véletlenül írom ezt, én is ilyen vagyok. Viszonylag helyesen nézek ki (legalábbis azt mondják), de nem vagyok az a hú de nagy társasági ember, sőt. Nem mondom hogy emiatt, de nincs és nem is volt barátnőm (20 éves vagyok).

Viszont mindig azt látom, hogy csúfságoknak is van párjuk, ha kellőképpen nagy pofájuk van.

2017. jún. 10. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek van esélye azoknál, akik hozzájuk passzolnak életmódban, habitusban.
2017. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam 1.
2017. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!