Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 7 év kapcsolat után hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év kapcsolat után hogy kell újra ismerkedni? Nagyon tetszik de nem tudom hogy tudnék hozzá közelebb kerülni?

Figyelt kérdés

7 év párkapcsolat után vagyok a volt párom ismerőse akinek egyszer bemutatott már akkor is nagyon szimpatikus volt de nem nagyon beszéltünk foglalt voltam. Most viszont hogy szabad lettem szeretném jobban megismerni de teljesen kiestem ebből az smerkedős dolgoból. LÁny létemre nem tudom hogy kezdeményezzek? Hamarosan lesz egy buli ahol tudom hogy ott lesz a haverjai körében de nem tudom hogy tudnám a tudtára adni hogy tetszik de mégse legyek túl rámenős.

Nézzétek el nekem de annyira elfelejtettem randizni ismerkedni.. 27 éves vagyok 2 komoly kapcsolatom volt eddig. Az első 1 évig a 2. 7 évig tartott ott mindig a férfiak kezdeményeztek.


2017. júl. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
tedd ki amid van és illegj előtte sokat hogy felfigyeljen rád
2017. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már találkoztatok, tehát ismered, egy alkalmas pillanatban menj oda hozzá, és kedvesen üdvözöld, örülsz, hogy újra összefutottatok, hello, hogy vagy, ott dolgozol-e, mint régebben, mittudomén, hát találj ki valami semleges érdeklődést... esetleg szeliden a tudtára adhatod, hogy egyedül jöttél a buliba, mert a volt pároddal a kapcsolat már sajnos történelmi távlat, aztán valahogy majd reagál. Vagy ő is kiváncsi lesz rád vagy megpróbál lerázni. Nem tudjuk ezt innen mi megoldani helyetted. Mindehhez persze az is kell, hogy egyedül legyen a buliban, mert ha a barátnőjével van, akkor inkább ne próbálkozz... esetleg informálódhatnál is róla előtte, hogy kapcsolatban él-e vagy sem. Ez nem randi lesz, csak beszélgetés. Randi akkor lesz, ha a buli végén elhív randira... sok sikert!
2017. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzá tartozik hogy a volt párom szülinapi bulija lesz. Nem vagyunk együtt mint pár de elhívott mint egy barátot. A probléma az hogy a srácról semmit nem tudok csak bemutatkoztunk egyszer és ennyi volt mert az akkori párom nem nagyon engedett a haverjaival nagyon barátkozni... és a srác az ismerettségi körében van nem barátok inkább jó ismerősök aki szintén ott lesz..
2017. júl. 7. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a párod barátként hívott meg és nrm az orr ala dörgölve próbálsz ismerkedni a pasival ,a kutyát nem fogja érdekelni. Esetleg "véletlen" beki is mehetsz ,elnezést kérsz ,aztan elkezdesz vele beszélgetni hogy 'jaj hello ,itt es ekkor talalkoztunk ,mi a helyzet veled stb.'.

Ha tetszel neki ,úgy se fog azon rágódni hogy most milyen hülye indokkal mentél oda hozzá.

2017. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!