Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult olyan hogy rémálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan hogy rémálom volt valakivel együtt lenni?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztatok csak, de a vele töltött idő nyűg volt és rosszul éreztétek magatokat? Ha igen, akkor mivel váltotta ki belőletek a másik fél ezt az érzést?
2017. júl. 9. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Volt egy srác, nem lett volna vele semmi baj... De kiültünk valahova a parkba és folyamatosan nézte az embereket és kritizálta. Mondta a magáét, hogy ez így k rva, az úgy nyomorék páwa, mekkora lusta szarok... Milyen szar a mi generációnk és hiába volt néha igazság abban, amit mond, nem akartam ezzel foglalkozni, mert levisz az életről. Én szeretem az embereket és elfogadó vagyok, aki nem tetszik valamilyen szempontból, azzal inkább nem foglalkozom, nem sok vizet zavar. Ő meg folyamatosan ezen pörgött. Meg hogy én milyen jó vagyok, de az engem így egyáltalán nem érdekelt. A másik oldalról meg folyamatosan hencegett, hogy ő bezzeg megküzdött azért, amije van, neki milyen szar gyerekkora volt és van benne tartás, ő kemény életet élt... Mesélhettem volna neki én is, de nekem nem kenyerem az eredményeimre verni magam, meg sajnáltatni. Nagyon felcseszett ez a borúlátása és hogy mindenben a szart látja szinte. Nem éreztem magam jól egyáltalán mellette, eleinte nem tudtam, miért, később esett csak le.


Szeretem, ha egy ember két lábon áll a földön és okos dolgokról beszél, de ez inkább volt arcoskodás, okoskodás és férfihiszti. Teljesen leszívott.

2017. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pawa? Azmiaz?
2017. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt. Azért, mert a pasi az a foggal-körömmel ragaszkodós típus volt. Szép dolog a ragaszkodás, de túlzásokba esni nem szabad!
2017. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen igen. Megismertem, akkor rendesnek tűnt, összejöttünk. Ha volt valami dolgom akkor (nem túlzok) óránként hívott és feltartott a semmivel. Egyfolytában hívogatott, egy nyugodt percem nem volt. Akkora hisztit vágott le ha 1 héten egy nap nem értem rá, hogy csak na. Egyfolytában vele kellett (volna) volna lennem, a családi programokra sem akarta hogy elmenjek (pl.mamámékat havonta 1x láttam). Aztán azt akarta, hogy költözzünk össze, hogy egyfolytában rajtam tudjon lógni. Akkor megszabadultam tőle, de utána még sokáig zaklatott és fenyegetett.
2017. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!