Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves kor felett már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves kor felett már tényleg nem játszik ez a "fokozatosan ismerkedős, randizós" dolog, hanem rögtön egyből a szex a téma?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még sosem volt párkapcsolatom, teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Nekem ezzel alapvetően semmi problémám nincsen, egyszerűen így alakult és egyáltalán nem bánom, hiszen nem maradtam/késtem le semmiről, sőt úgy érzem, hogy sokkal jobb mert így legalább már érettebb, felelősségteljesebb vagyok valamint jobban körvonalazódtak a céljaim illetve a személyiségem, értékrendem is stabilabb mint pár évvel korábban. Már jobban nyitok mások felé, próbálok ismerkedni stb., de szembesülnöm kellett vele, hogy a "legenda", amit én eddig túlzásnak éreztem, hogy minden pasi csak a szexre hajt, annyira talán mégsem légből kapott... Eddig egyetlen egy olyan sráccal találkoztam, akiről azt gondoltam, hogy ő tényleg normális, aranyos, értelmes és nem csak a lábaimat szeretné széthajtogatni, de később "felvilágosítottak", hogy ez is egy fajta trükk, kamu és őt valószínűleg ugyanúgy nem én érdeklem.... Efelől egyébként vannak kételyeim mert akkor ennyiből már tényleg senkivel nem lenne érdemes még csak szóba állnom se...de mindegy.

A legtöbb fiú pedig valóban nem udvarol, nem akar ismerkedni stb., hanem ízléstelen módon nyomul és pár percen belül a szexre terelődik a téma, még akkor is, ha csak szimplán a neten beszélünk valami kapcsán. Amikor pedig kiderül, hogy én még nem voltam fiúval és nem is szándékozom rögtön az első adandó alkalommal ágyba bújni, akkor kiakadnak és nem is értik az egészet mert szerintük 18 évesen már túl kellene lennem pár srácon...és különben is milyen gyerekes vagyok. Valamint nekik nincs idejük, türelmük arra, hogy velem szórakozzanak mert nekik már tapasztalt, ügyes lány kell....

Ne értsétek félre, egyáltalán nem bánom, hogy pl.nem sikerült velük összejönnöm, nem ilyen kapcsolatra vágyok és egyébként azt is el tudom képzelni, hogy huszonx évesen már nem egy kis béna tapasztalatlan lányra vágynak, de azért ezen tényleg meglepődtem, hogy mindenkinek csak arra kellek (szerintem ezt sem a külsőm, sem a személyiségem, viselkedésem nem indokolja) és a "rögtön bele mindennek a közepébe" stratégiát alkalmazzák valamint, hogy egy tapasztalatlan, szűz lány akkora teherrel és lemondásokkal jár, hogy nem is érdemes vele kapcsolatba lépni.....

Ez tényleg így van? Ti hogyan látjátok a helyzetet? Tudtok tanácsot adni?


2017. júl. 9. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

A szövegedet nem olvastam el, csak a kérdésre válaszolok:

de játszik, csak meg kell találni hozzá a megfelelő személyt, ennyi.

2017. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Ez így nem igaz, csak a képernyő előtt kanos kiúcskákba botlottál bele.l
2017. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%

Ez ma már nem divat. Én nem nyomulok, várok a szex témákkal, kedves vagyok, meghallgatom a lányt, nem nyomulok, ezért a jutalmam a talonba rakás, vagy egyszerű eltűnés, mert ez így nem elég "FÉRFI"-as nekik.

Ezek szerint más férfiak már áttértek a másik módszerre, nyilván azért mert működik.

2017. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy 18 felett mi van, én 35 fölött vagyok, és nem szoktam szexről beszélgetni, meg folyton kétértelmű dolgokkal jönni, hanem ismerkedem, beszélgetek.


Amúgy is azt vettem észre akivel túl sokat beszélsz a szexről azzal nem csinálod.


(Nem vagyok prűd, nem pánikoltak, ha szoba kerül a szex, de nem azok a témán pörgök)

2017. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Arról miért nem hallott még senki, hogy akik nagyon nyomulnak a fijúk közül, azért csinálják mert kanosak?! Nyomul=akar valamit tőled, nem téged. Most bármit is írsz, tapasztalsz, nem lehet levonni belőle semmilyen következtetést. Lehet az osztályodban is van több olyan srác aki akarna kapcsolatot, de nem tudja hogy vágjon bele, vagy csak nem érdekli még a téma annyira. Téged sem érdekelt ez a téma mostanáig. Olyan nehéz lenne elhinni, hogy más embert egészen 20-25 éves koráig sem érdekel annyira?! Ez majd a korral együtt jönni fog.
2017. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

Én is 18 évesen szüzen kezdtem el randizgatni,eleinte furcsa volt ez,de nem biztos,hogy kimondottan a szexre hajtanak. Ha szimpatikus vagy a randin akkor ha egészséges férfival randizol le is akar veled feküdni,mivel vonzódik hozzád. Ha semmi vonzalom sincs közöttetek akkor nem történik még csók sem a randin(személyes tapasztalatom szerint az ilyenből nem lesz kapcsolat) Vagy olyan is lehet,hogy azt mondja bármennyit vár rád,de közben más nőket d*g.

Szerintem 1-2 hónapnál tovább nem kell várakoztatni a férfit, addig is lehet kicsit pettingelni.

2017. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért szűz lánynak ne javasoljunk már olyat, hogy 1-2 hónap járás előtt, ergo néhány hét után már orálozzon...

Ő egy szűz gyereklány, nem egy 30 éves..


Amúgy de, játszik. Normális embereknél az játszik,hogy komoly kapcsolatot szeretnének. Te még nem találtál ilyet. Tényleg kellemetlen, de ez van.

2017. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell senkivel sem ágyba ugrani meg pettingelni. Ha egy fiú azért van veled, mert a személyiséged fogta meg, annak nem "szükséges rossz" lesz a randizás, beszélgetés, amit el kell viselnie, hogy a jutalomhoz (szexhez) jusson. Azért tölt majd időt veled, mert jó veled lenni, nem erőlködik, meg "teper", ahogy mostanában mondják, hanem természetesen viselkedhet, mert úgy illetek össze. A szex meg csak hab a tortán, ha van az szuper, de ha nincs akkor is jó. Ha valakinek "nincs türelme, hogy szórakozzon veled" azt nem érdekled, nyűg vagy neki.


Persze olyan társat, akivel tényleg összeilletek nehéz találni, mint ahogy haverod lehet 100 is, de igazi barátod csak kevés. Ezért ne hidd azt, hogy benned van a hiba, ha nem találsz ilyen srácot rögtön. Ne add fel, ha látod, hogy nem érdekled, lépj tovább.

2017. júl. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%

Na akkor azért tisztázzunk pár dolgot:


1) Nem baj, ha szűz vagy

2) De nem mindenkinek van ehhez türelme, ezt el kell fogadnod

3) A szex nem jutalom a másik számára és nem "odaadod magad", amikor lefekszel valakivel. A legjobb esetben is kölcsönös dologról kéne, hogy szó legyen. Ha nem így van, már elég nagy gond önmagában is.

4) A 3-as pontból kiindulva nem rakétakilövésről van szó, nem kéne túlbonyolítani

5) Minden felnőtt embernek alapvető igénye a szex

6) Nem fog mindenki "udvarolgatni", mert sokan úgy élik meg, mint teperést, kaparást, hátha abban a "kegyben részesíted őket, hogy"...


Másrészt meg nem tudom, mégis mi a fenét vársz a korosztályodtól, ne haragudj. Nekem minimum 10, de inkább annál is idősebb nővel kellett összejönnöm, hogy hozzám illőt találjak.


Persze nem baj, ha nem fekszel velük össze, de azért lehet, hogy ennyi idősen már nem a fehér lovon ülő herceget kéne várnod, a "Mr. Tökéletest", mert úgysem jön el.


Tudod szexuálisan tényleg az van, hogy egy szűz lány hatalmas lemondásokkal jár. Benne van a pakliban, hogy hónapokig, fél évig, vagy akármi kell veled úgy együtt lenni, hogy aztán ott nincs semmi, mert hát te még nem készültél fel rá, mert hát ez mekkora dolog, meg a többi hülyeség, mert iszonyatosan túl van misztifikálva a szüzesség kérdése, a média is ezzel van tele. Szóval lehet, hogy látják előre, hogy ott bizony igencsak sokáig nem lenne szex, amit sokkal nehezebb egy nő mellett kibírni, akire vágysz, mint egyedül, amikor nincs senki, aki gerjeszti a vágyad. Bele sem gondoltál, igaz?


Nem azt tanácsolom, hogy feküdj le az első jött-menttel, de azt igenis, hogy felejtsd már el ezt a hatalmas kérdést a szüzességgel kapcsolatban, mert hihetetlen, hogy még mindig ezzel álltatják a lányokat. Igen, olyannal csináld, akihez vonzódsz, aki lehetőleg ügyes és figyel rád, de ezen kívül nem hiszem, hogy a bolygók együttállását is meg kéne várnod...

2017. júl. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
+10 évvel*
2017. júl. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!