Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Budapesten olyan helyeket, szórakozóhelyeket, ahol nem vékony, tanult, nyelveket beszélő viszonylag fiatal (25 éves) nőként ismerkedni tudnék?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen komoly kapcsolat céljából született a kérdés. Nincs sok önbizalmam, nem merek elmenni sehova sem egyedül, pláne első lépést nem teszek, de ha lenne ilyen hely, akkor szívesen elmennék letesztelni. :) Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 11. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha problémád van, akkor próbáld megoldani, ne pedig kompenzálj. Bárhol tudsz ismerkedni, Pest elég nagy hely.

30/f

2017. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem pont elég lenne lefogynod, és az önbizalmad is helyrejönne.
2017. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Budapest már a külföldi pasik terepe csajozásban, szóval megszívtad. Főleg ha 25 év körüli csajt keresel... azoknak meg aztán főleg mindnek külföldi pasija van és ki is fog velük költözni a jólétbe.
2017. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Facepalm.

2017. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy belvárosi szórakozóhelyre, 80% külföldi és 80% férfi, és akkor nyomhatod a facepalmot.
2017. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 & #5

Te meg menj el iskolába és tanulj meg szöveget értelmezni!

2017. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

#5

Jó, akkor most olvasd el a kérdést még egyszer. A funkcionális analfabétizmust tedd félre, csak akkor ér.

2017. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Te meg olvasd el figyelmesebben a kérdést, aztán te is nyomsz majd egy facepalmot :D
2017. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég nehéz helyzetben vagy, mivel az emberekre általában nincs ráírva hogy mennyire tanult,vagy hogy hány nyelvet beszél, ezek csak akkor derülnek ki ha már beszéltek.. ahhoz viszont hogy idáig eljuss, előbb meg kell tetssz valakinek, az pedig nyilván a külső alapján történik.. nem azt mondom hogy molettként nincs esélyed, de, pláne szórakozóhelyeken, ahol rengeteg a jó testű csaj..
2017. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De miert kell szorakozo hely legyen! Mindenki ugy elvan ezzel mintha csak ott lehetne usmerkedni! En nemreg pesten jartam es kellett segitseg igy oda mentem egy lanyhoz hogy ne haragudj tudsz segiteni! Nagyon aranyos volt meg minden tenleg probalt segiteni es a vegen meg is lett oldva! Elkertem volna a szamat de nem vagyok pesti! Szoval barki aki megtetszik oda mesz egy hulye urugyel es ha latod rajta hogy te is tetszel neki csak siman beszelj le vele egy talalkozot! Nem olyan nagy ordongoseg!
2017. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!