Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki képtelen párkapcsolatban 'létezni'? (egy egész életen át)

Figyelt kérdés

Úgy értem, van olyan ember akinek a ''sorsa is úgy van megírva'' hogy egyedülálló lesz amíg meg nem hal?


A kérdés tárgyának egy átlagembert vegyünk. Aki teljesen egészséges, lelkileg-testileg kiegyensúlyozott. (Tehát feltétezzük azt, hogy mindene meglenne hozzá, hogy párkapcsolata legyen, és még az idejében is beleférne, mert pl nem egy karriersita stb). Tehát ha a minimumfeltételek fennállnak ezeken túl.. ?


2017. júl. 11. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
44éves vagyok,12eve senkim sincs...
2017. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, igazából annyi csalódás ért, hogy elhatároztam, soha nem ismerkedem többet. Nekem jó ez így egyedül, egy kapcsolat túl sok kompromisszummal jár. Szex terén sincsenek nagy igényeim, 23 évet kibírtam nélküle, a maradék is menni fog.
2017. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja az én leszek
2017. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második: ezt a szép nyári estét mégis a párkapcsolatok témakört böngészve töltöd. ;)
2017. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy teljesen egészséges legyen valaki olyan ma már nincs, hisz mindenki sérült valamilyen szinten (pl.: válások, szakítások által).

Vannak olyan emberek, akiknek a sorsa szerint nem lehet senkijük sem...:( De ezt sors nélkül is érzik, tudják.

2017. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Heraclius: régen sokat jártam erre és honvágyam volt, ennyi az oka. :) Kíváncsi voltam, változott-e valami.
2017. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ambivalens érzéseim vannak a párkapcsolatot illetően. Ha megtetszik valaki, tuti, hogy az orrom előtt összejön valaki mással. Emiatt már elég sok szerelmi bánatom volt. Amikor viszont párkapcsolatban voltam, hiányzott a szabadság. Most egyedül vagyok, és űr van a szívem helyén, mert akit szerettem, összejött mással (sokadik ilyen alkalom). De őszintén szólva nem tudom, hogy ha velem lenne, az valóban jó lenne-e. Lehet, hogy jobb így. Jobb egyedül.


28/N

2017. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meglepő, hogy több ember is inkább az egyedüllét mellett dönt, azt hittem ezzel "csak" én vagyok így....
2017. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak igen. Nem minden ember társfüggő meg kapcsolatfüggő, rengetegen vannak akiknek egyedül sokkal jobb. Olyan is van - egyre több - aki jobb híján van egyedül, mert mindenki kikosarazza. Meg persze vannak aszexek, impotensek, mizantrópok.
2017. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!