Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól sejtem, hogy ma egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy ma egyre több az egész életében magányos (társtalan) ember?

Figyelt kérdés

Valahogy egyre több ilyenről hallok, és egyre több ilyennel találkozok, főleg férfiakkal.


34/N



2017. febr. 8. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, de nem csak férfiak, nőket is látok szépszámmal.

De ugye nekik nem nehéz, mivel álltalában kezdeményeznek a fèrfiak náluk.


Egy férfi aki nem kezdeményező az várhat egész életében a csodàra...


Oka az hogy az emberek màr nem járnak úgy társaságba mint régen. Nincs annyi alkalmas pillanat az ismerkedésre.

2017. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mihez képest? Én alapvetően nem ezt tapasztalom, hanem azt, hogy az internet révén jóval többen panaszkodnak. Annak idején, mondjuk fősulis koromban több olyan fiú barátom volt, akik magányosak voltak, csak akkor ezt egymás közt, baráti körben beszélték/beszéltük meg. Aztán évekkel később nekik is lett társuk, szóval nem maradtak végleg magányosak.

Nagyon kevés olyan embert ismerek, akik mondjuk 40 éves korukra is egyedül maradtak (úgy, hogy korábban nem is volt tartós kapcsolatuk), de ennek általában valamilyen speciális oka van. A nagy többség idővel társra talál. Csak nem győzi kivárni. :)

2017. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Oka az hogy az emberek màr nem járnak úgy társaságba mint régen. "


Hát bocs, de ez sem igaz. Én például amikor ismerkedtem, akkor jártam társaságba, rengeteg lehetőséget találtam és mindenhol voltak hasonlóan ismerkedni vágyó emberek, nem egyedül lézengtem. Aki akar, az most is talál ismerkedési lehetőségeket.

2017. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat ez jo hulyeseg, hogy nem jarnak tarsasagba, bemesz a belvarosba igenyesebb beulos helyekre, szoval nem a drogos bulihelyekre, tele van mind meg hetkoznap is 20-40 kozotti emberekkel. Mi is rendszeresen osszeulunk es gyakran hoz valaki uj embert is szoval rendszeresen ismerkedunk meg uj emberekkel is.
2017. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

A magányos férfiak minimum dupla annyian vannak és akad köztük teljesen normális.

Ha viszont egy nő magányos hosszú ideig, ott már vannak gondok. Pl hármincon felüli, mások gyerekeit neveli egyedül, emellett dohányzik, vagy túlsúlyos, igénytelen, buta mint a tök.

A fiatalabb lányok pedig depressziósak, szoronganak, mindenféle pszichológiai problémájuk van.

2017. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3as, bocsi de ez igaz!


Ne magadból indulj ki , az átlagról beszélünk. Nem rólad.

Itt az internet, kábeltève, meg mittudom én még mi, sokan bekockulnak , ahelyett hogy kimozdulnának.

2017. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"...egyre több ilyennel találkozok, főleg férfiakkal."

34 éves heteroszexuális nőknél ez normális. :D

Amúgy igen egyre több a magányos ember.

30/f

2017. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is egyedülálló vagyok, de nem jelenti hogy magányos. Normális életem van, sportolok, melózok, persze nyitott vagyok, ha esetleg úgy alakul, de egyedül is jól érzem magam, főleg hogy 10 éves kapcsolatomnak vége lett, már 2 éve, és most igy jól elvagyok :) 33F
2017. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi jelent a "ma"? Mihez képest? Több, mint...? 10 éve? 100 éve? 5 éve? 500 éve?

Amúgy mindig is sok agglegény és vénlány volt, csak az internet előtt nem láttál bele annyi ember életébe, nem tartottál kapcsolatot annyi emberrel napi szinten. Most felnézel facebookra, van 1000 ismerősöd, nagyrészüknél látod, hogy kapcsolatban van-e, de ha érdekel, akkor az ő ismerőseiket is megnézegetheted, meg az ő ismerőseiket, lényegében akármennyi embert.

Az internet és a közösségi média előtt meg nem tudtad távoli ismerősök, vadidegenek szerelmi életét nézegetni, nyilván kevesebb ilyet látott az ember.

Meg manapság könnyebben elfogadják azért, ha valaki szimplán csak nem akar megállapodni. Divat a szingliség még 30-40 körül is.


Az én környezetemben pl fordítva van, nagyszüleim és szüleim elmondása alapján régen sok ember volt világ életében egyedülálló a rokonságban és a közeli baráti körökben, most a kiterjedt rokonságban,és az ismerősi körömben összvissz 2 embert ismerek, aki 30 fölött még mindig tartósan egyedülálló, egy nőt és egy férfit. Az egyik erőszakos, a másik egy rohadt krumpli szintjén mozog külső és belső szempontjából is.

2017. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyre több-e. Én 41 éves vagyok, soha nem volt kapcsolatom, de az én környezetemben közel s távol nem láttam ilyet, magamon kívül.
2017. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!