Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "válogatok, ráfázok egy menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"válogatok, ráfázok egy menő pasival, válogatok, megint ráfázok, najó lejjebbadom" ezen minden lány átesik?

Figyelt kérdés
annyi ilyet látok: a lánynak nem jó senki, egyszer összeáll egy paraszttal, aztán később jön rá, hogy megbánta, esélyt kellett volna adnia barát Bélának 5 évvel ezelött is. Ezen minden lány átesik?
2017. júl. 11. 22:42
1 2 3 4
 1/33 Ollókezű Edward ***** válasza:
86%

Nekem elég fura ízlésem van, szóval én nem esetem át ezen. Még örültem is annak, hogy nem kellenek az aktuális pasik a többi csajnak, több maradt nekem. És soha nem gondoltam azt, hogy valakinek esélyt kellett volna adnom. Mindenkinél, akit elutasítottam, elég egyértelmű oka volt, különben nem utasítottam volna el.

Szóval nem, nem mindenki.

2017. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Én nem adom lejjebb.

Annak mi értelme?

Minden véget ért kapcsolatom után jobbat akartam, mert ez a logikus döntés. Mindegyik után mérlegeltem, mit akarok, mit nem akarok, és ahhoz képest emeltem az elvárásaimat.

Ha egy valamit megtanultam az az, hogy minden pasi pótolható, és mindegyiknél van jobb. És nekem az egyre jobb és jobb kell, mert jóban vagyok magammal, és nem sajnálom magamtól a lehető legjobbat.

Ami nekem jó, nem feltétlen a legjobb más lányoknak, szóval ez elég szubjektív, nyilván.

2017. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem hogy lejjebb adom, hanem inkább emelem a lécet. Miért választana valaki még rosszabbat?!
2017. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
12%

Miért nem spórolsz időt Sunshine és jössz össze első nekifutásra a legjobbal akkor ? Ez lenne a logikus lépés.

30/f

2017. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Úgy szeretném tudni, hogy mikor jön ez a "minden szexi bunkó, minden randa szupika" elmélet, és normális, átlagos vagy helyes férfiak olvassák, őket nem bssza fel? Mert engem nőként felcsesz, hogy a ronda pasik azt hiszik, mert rondák, attól de facto jófiúk, értékes emberek. Nem azért, mert vannak értékeik, nem, csak mert csúnyák.
2017. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább emelem a lécet.
2017. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Kezdetben bárki beleeshet ebbe a hibába, amíg az ember nem tapasztalja ki, mire kell odafigyelni mindenképpen, és milyen is ő valójában.

Ha Béla nem illik hozzám, mert olyan tulajdonságai vannak, amikkel nem tudnék együtt élni hosszú távon, akkor nem fogok neki esélyt adni akkor sem, ha macskás nőként öregszem meg (de nem fogok, mert a papagájokat jobban kedvelem, mint a macskákat, szóval legfeljebb bolond madaras nő lehetek öreg koromra). Egy rossz kapcsolatnál még egyedül is jobb, én azt vallom.


Ahhoz, hogy ne lépj sorozatosan ugyanabba a hibába, szükség van önismeretre, ezt sokan nem veszik komolyan, pedig csak úgy tudsz hozzád illő társat találni, akivel képes vagy hosszú távon működő kapcsolatot létesíteni, ha ismered önmagad, tudod, mit vagy képes tolerálni, mit nem, ha tisztában vagy a defektjeiddel (azok mindenkinek vannak), tudod, te mit tudsz adni, kivel miért viselkedsz úgy, mire hogyan reagálsz és miért. Aki erre nem fordít kellő figyelmet, az kapcsolatról kapcsolatra ugrál és nem fogja érteni sok kapcsolat után sem, mi a probléma.

2017. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

" egyszer összeáll egy paraszttal, az"


Na ez az alacsony léc. Parasztokkal nem kezdek.

A barát Béláknak esélyt adni meg nem értem. Ha valaki nem vonz, akkor nem járok vele. Eleve nem értem ezt az "esélyt adni" dolgot. Ez nem egy foci meccs, hogy na jó, próbáljuk ki a tartalék játékost.

2017. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
19%

Nem feltétlenül. A normálisabbja lejjebb adja (vagy soha nem is rakja fel olyan magasra) az igényeit, mert még élnek benne afféle irtandó és megvetendő tulajdonságok, mint a tisztesség, empátia, érzelmek, és egyéb, és egyéb. Az ostobábbja párszor ráfázik, és tanul a saját kárán. Amelyik meg menthetetlenül idióta, az csakazértse fogja lejjebb adni, és minden alkalommal ki is használják majd a menő pasasok. Sebaj! Legalább jól megmutatta a sok csúnyarossz átlagférfinak, hogy ő milyen "jól" megvan nélkülük is!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a hős :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Illetve vannak azok akik átesnek a nyihaha túlsó oldalára, mániákus férfigyűlölők lesznek, és Cirmivel, Nyávival meg ötven másik macskával öregszenek meg.

2017. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Ahogy a #2-es írta, egyre és egyre jobb kell nekik. Akit a miniszterelnök fia kúrogat, nem fogja lejjebb adni egy tárcaminiszter unokaöccse szintjére. Aki tetszőlegesen valamilyen skillben gyengébb az exnél, az automatikusan kiesik náluk.
2017. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!