Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemes ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
személyesen ismerkedem lányokkal. legtöbbször az van hogy megadják a facebook elérhetőségüket vagy telefonszámukat majd bsznak visszaírni vagy felvenni a telefont. akkor mégis miért adták meg szép nagy mosollyal az arcukon, látszólag minden stimmelt, megvolt a vonzalom. legutóbbi szitu, a lány megadja a telefonszámát és a facebook elérhetőségét is majd facen ráírok, visszaír annyit, hogy "szia :)" és már látom hogy le vagyok tiltva. és ez rendszeresen előfordul, ez mégis mi?! nem csoda hogy annyian megutálják a lányokat már. sírnak hogy senki nem akar ismerkedni velük de akinek mégis szimpatikusak és odalép hozzájuk akkor feltett szándékuk minél jobban arcon sz4rni őket. és nem diliházban ismerkedem mielőtt valaki a rossz helyen ismerkedsz szöveggel jönne. teljesen szolid, értelmesnek tűnő lányokról van szó.

2017. júl. 12. 02:51
 1/9 anonim ***** válasza:

hát akkor ne ismerkedj lányokkal.


biztos, hogy csak a lányok a hibásak??


ha sorozatban ez történik veled, a hiba benned lehet.


vmiért nem jössz be nekik, lehet, h. van benned vmi. taszító.


úgysem vagy jó véleménnyel a csajokról, akkor minek erőlteted a csajozást??


el lehet menni papnak, vagy prostikhoz, lehet szeretni fiúkat, és ott a jobb kezed is...

2017. júl. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen biztosan bennem van a hiba mert oda merek lépni és teljesen normálisan leszólítani és biztosan ocsmány és taszító ember vagyok azért adják meg a saját számukat és elérhetőségüket. ezek után meg mégis miért kellene jó véleménnyel lennem róluk??? röhej hogy még én vagyok megbélyegezve, egy normális férfi aki ismerkedni próbál.
2017. júl. 12. 03:12
 3/9 anonim ***** válasza:

hát, valami csak van, ha nem keresnek, nem akarnak folytatást veled.


számomra taszító, ahogy a nőkről nyilatkozol, süt a gyűlölet a szavaidból.


én például szerelmes vagyok valakibe, akinek egyáltalán nem kellett törnie magát, hogy beleszeressek.


mert karizmatikus, izgalmas, jó energiájú, szellemes, magnetikus pasi, azaz férfi.


jó a közelében lenni, vágyom vele lenni...


de, hogy ezt elérje, nem kellett trükköznie, nem kellett nyomulnia, kínlódnia, mint neked.


nem tusom, érted-e a különbséget?


vannak férfiak, akik ezt elérik, anélkül, hogy vért izzadnának!


valamit biztos tudnak!

2017. júl. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
inkább a te szavaidból süt a férfigyűlölet. egyből azzal támadtál be hogy ronda, taszító férfi vagyok pedig semmit nem tudsz rólam. ódákat zengsz egyetlen férfiról akivel alapból elfogult vagy de kérdezem én te megadnád az elérhetőségeidet egy olyan férfinak aki taszít? ha igen akkor elgondolkodnék azon hogy mit miért teszel. meg ki beszélt itt trükközésről, egyáltalán milyen trükközésről beszélsz? a fent említett lánynak annyit írtam szóról szóra: "szia (keresztnév), köszönöm, hogy megadtad az elérhetőséged :)" majd erre jött a "szia :)" és 10 perc múlva amikor láttam már nem tudtam írni neki. valóban egy kétségbeesett, nyomulós, kínlódós, vért izzadós üzenet ami azonnali tiltást érdemel.
2017. júl. 12. 03:36
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt nevezik projekciónak, h. te engem ffigyűlölőnek nevezel.


valami akkor is van veled, ha sorozatban így jársz.


inkább próbálj rájönni, hogy mi az.


megjegyzem, hozzám még soha nem próbált úgy közel kerülni vki. hogy megkért, adjam meg az elérhetőségem, majd rám írt.


ez úgy kialakult esetemben, ennek van egy természetes, varázslatod folyamata (működik a kémia, a kommunikáció, van kölcsönös vonzalom, mély érdeklődés), általában nem úgy működik, h. "helló, Béla vagyok, megadnád a mail címed, hogy majd írjak neked, hogy járunk?".


sosem adnám meg Bélának...

2017. júl. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki tudja miért tiltott? Bejelöltékek egymást Facebookon, biztos végigpörgette a képeidet, bejegyzéseidet, megnézte kiket ismersz, és talált valamit ami kiábrándította. Bármi lehet.
2017. júl. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, miért erőlteted az ismerkedést?
2017. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Mar bocs, de nem igazan hiszek neked.. elofordul persze, hogy a kontakt "flake" de ez totalisan normalis. Hanyszor mentel oda? 2-3? Mert nekem ez a sejtesem.

Ha 20-30 lanynal fordult elo akkor borulj ki, de meg akkor sem kell, csak ertekeld at, hogy hol, ronthatod el az ismerkedest.

Mennyi ideig beszeltel a lannyal? mennyire erdeklodott, vagy csak leakart razni? mennyire voltal oszinte? Volt-e valami amivel magragadtad a figyelemet?


A "mesterek" azt szoktak mondani azert nem szokott flake-re futni a dolog, mert nincs meg a bizalom. Tegyel bele egy hatalmas adag empatiat. Egy tok ismeretlen emberhez mesz oda, ez nem egy normalis szituacio, ha azt tukrozod, mennyire felszabadult megjofej vagy, abbol egybol az jon le a lanynak, hogy mar millioszor csinaltad, s nem akar o lenni az ezeregyedik. Egy apro tanacs ha folytatod, facebookon sose kezdj sziaval. Mindig egy vicces keppel, memmel nyiss. S facebookon ne dumalj sokat. miert? Mert minden hulyegyerek facebookon probal csajozni. A lanyoknak a nemletezo tokuk tele van, azzal, hogy ismeretlenek, rajukirnak, bejelolik, stb. S te ismeretlen van, hiaba beszeltetek vagy 5 percet. A socila media arra szolgal, hogy tovabbi talalkozot beszelj le.

2017. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyjából 15-20 lányról van már szó akikkel semmi nem jött össze vagy szó nélkül leléptek már rögtön az elején. a tegnapi tiltás pedig az utolsó csepp volt a pohárban.
2017. júl. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!