Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van az a határ egy kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a határ egy kialakulóban lévő kapcsolatban, ahonnan tisztességtelen másokkal is foglalkozni ilyen értelemben?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikortól nem fair a másikkal szemben az, ha elmegyek randizni mással is, esetleg megcsókolom? Egyáltalán, ha valakivel elkezdek randizgatni, de még nagyon az elején vagyunk és nincs semmi köztünk, csak ismerkedünk, és csak azt tudom, hogy első ránézésre szimpi, baj, ha lefekszem valakivel vagy megcsókolok mást? Vagy ha van egy szexkapcsolatom, honnantól érdemes lezárni azt?
2017. júl. 4. 04:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már találkozok valakivel onnantól én nem kezdenek mással semmit ameddig nem biztos, hogy nem lesz belőle semmi.


Persze ez függ attól, hogy mi fér bele az értekrendedbe.


28/F

2017. júl. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy találkozás belefér, mármint mindenkivel egy. Onnantól úgyis tudod, ki a legszimpatikusabb, és az nem tisztességtelen, ha egy találkozó után nem lesz folytatás.

De ez a csókolózgatsz meg lefeküdgetsz viselkedés már önmagában taszító, kár, hogy erről nem tud a másik fél, hogy ilyen vagy, mert nálam pl ez nagyon sok mínuszpont.

2017. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már van második randi, akkor onnantól már el kell ezen gondolkodni. Nyilván azért van második randi, mert mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak és többet akartok a másiktól. A harmadik randitól meg már evidensnek kell ennek lennie.
2017. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs fix határ. Szerintem nagyjából próbáld megbecsülni azt, hogy mikor lesz már annyira bensőséges a kapcsolat, mikor mélyülnek el már annyira az érzelmek, hogy a másiknak rosszul esne, ha tudná.

Szóval nem hiszem, hogy az ismerkedés legelején már ki kéne mindenki mást zárni.

2017. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahonnan tudod, hogy akarsz másiktól valamit, illetve ezekről beszámolni, mert nem tudhatod, másik mikortól akar már komolyat.

Van egy cél. Mindig kettő célja számít.

Eleinte megismerés a cél, utána kapcsolat megpróbálása.

2017. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tisztességes kettővel kavarni. Zárd le, pihend ki, aztán kezd újat.
2017. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!