Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni nem felszínes lányokkal, párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok, akik nem két mondat után kérik a képet, és nem lépnek le azonnal, ha valami nem jön be nekik rajtam, hanem adnak egy esélyt, hogy megmutathassam a belsőmet is.
2017. júl. 12. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott ahol a nem felszínes férfiakkal.
2017. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szóval ilyen ronda és ocsmány vagy? :D


Amúgy meg, ha valakivel ismerkedünk, akkor miért nem jogos ha kérünk képet minél hamarabb?? Élőben sem tudod elrejteni a pofádat az ismerkedésnél..... itt miért kéne? Csak az háborodik fel ezen, aki olyan ocsmány, h a tükör ketté tör ha belenéz. Jól elárultad magad kérdező :D :D

2017. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha ocsmány vagyok? Belül még mindig többet érek, mint te, 2-es...
2017. júl. 12. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:

De még elkezdi a ketteske, hogy nem tudod elrejteni a "pofádat". Nem is azt írja, hogy arcodat...

Az ilyen "ember" véleménye nem is számít:)

Lehet, ha ránéznénk sírvafakadnánk:@

2017. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is fura volt legutóbb hogy rögtön képet kért a nő, na gondoltam itt nem lesz válasz. Küldtem, és viszont küldött, aztán csomó levelet váltottunk...

Sosem lehet tudni.

2017. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen kérdéseket...bárhol!! Ti. ez nem hely kérdése, hanem azon múlik, hogy helyesen/ okosan/ tudatosan keresed- e azt a csajt ...mert van normális nő, nem is kevés.
2017. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem akár ezen az oldalon is lehetett, csak szinte senkit nem érdekeltem, mert duci lany vagyok és nem felelek meg a férfiak szépségideáljának. Aztán talátam egy srácot, akinek így is tetszettem és elfogadott (a vicc az, hogy külsőre és anyagilag is olyan, hogy sok nálam jóval csinosabb lány is megirigyelné, de ez később derült ki, mert én nem ezeket kérdeztem tőle soha).
2017. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális nőkkel sehol nem fogsz találkozni.
2017. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Gyanús, hogy tényleg nem... De a remény hal meg utoljára, nemde?
2017. júl. 12. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam már meghalt a remèny.
2017. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!