Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a régi ( 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a régi ( 25 éves vagyok, és a 45-50 éves emberek fiatal korára gondolok) ismerkedési kapcsolatok közt és a mai kór között?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert a szüleink korosztálya mindent kritizál és azzal jön az ő idejükben minden más volt de itt a kérdés mennyivel volt másabb azaz hogyan mentek az ismerkedéstől házasságig a dolog és mi a különbség a mi korosztályunk ás az akkori fiatalságnak a párkapcsolatai között?

#szokás #kapcsolat #kor kérdés
2017. júl. 11. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából semmiben. Dehogy volt minden más :) Talán annyiban, hogy többen házasodtak fiatalabb korban, de közel sem mindenki.

Ugyanaz ment a szórakozóhelyeken. A német tiristák kegyeit ugyanúgy keresték a lányok a Balaton parton, akik ezt ki is használták.


SZüleid nem jól emlékeznek :)

2017. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem csak a szüleim mondják ezt hanem az egész 45-50 éves korosztály pl ellenzik az együtt élést is mert arra azt mondják vadházasság és kisebbségek élnek úgy meg nem szeretik látni ha előttük megy a csókolózás mert az számukra illetlen dolog.
2017. júl. 11. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Én, megéltem. Hogyne lett volna más.

Vezetékes teló is csoda volt, nem okosteló, net, ezer TV csatorna és társai.

Szex, viszont ugyan úgy kellett mint ma. 14 évesen már hatalmas házibulik. Jó, szelfit nem csináltunk és nem tettük ki a világnak. Azt sem tudták még a város másik végén sem, hogy Editkéről, csak lekerült a bugyi. Hétvégi bulik után is igen laza volt a bugyi, sokszor leesett. Akkor is voltak komoly kapcsolatok és olyanok is akik mindig más után néztek. Most, világgá kürtölnek mindent, akkor meg a kis baráti társaság tudott a dolgainkról.

2017. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt maximum a videkiek mondjak. Anyukam iden lesz 45 es az ismerosei kozott is sok 40 feletti van, es van aki nagyobb bulis arc mint en most 25 evesen. Budapesten ilyeneket senki nem mond, hogy ne eljen egyutt aki nem hazas XD
2017. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem anyám 48 évesen ugyanúgy meséli, hogy a koleszból hogy szöktek meg a lányok, meg hogy fedezték egymást a srácok, ha meg kellett szervezni a légyottokat...

A fiataloknál nem volt más a világ mint most, talán tényleg csak annyiban, hogy nem toltak mindent a világ arcába a közösségi oldalak miatt.

Plusz gyorsabban "öregedtek" az emberek. 20-22 évesen teljesen természetes volt házasságot kötni, most meg ciki, hogy milyen fiatalon elkötelezi magát az ember, meg nem élte ki magát. Itt a lényegi különbség, nem az ismerkedési formákban.

2017. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl. Nem neten ismerkedünk.

Tudod milyen jó érzés egy "Tetszel nekem!" feliratú cetlit találni a zsebedben? Vagy odaküldeni a picért hogy "ezt a kört az az úr fizette", ha jött a mosoly már lehetett is odaülni. Ma meg mi van? "Ráírtam, elolvasta, nem válaszol".

2017. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez igaz a mai kort az internet kissé rontotta.

Akkor tényleg rosszabb a mai kor mint anno volt a szüleink idejében?

2017. júl. 11. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rosszabb. Régen is voltak sikertelen emberek, csak ők meg más dolgokra fogták, miért nem megy nekik és miért volt sokkal jobb még régebben.
2017. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!