Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan magasak az igényeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan magasak az igényeim és bekategorizálom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Általában szokás mondani, hogy azt várd el az ellenkező nemű személytől, amit te is nyújtani tudsz. Ennek ellenére mégis sokszor megkapom, hogy lejjebb kellene adni az igényeimen. Nálam van pár sarkalatos pont, amik közül, ha már csak egy is hiányzik (vagy maximum egy hiányozhat), egyszerűen úgy érzem, nem elégíti ki az elképzeléseimet. Ezek az alábbi pontok:

- Külső/belső legyen rendjén, jöjjön be, legyen meg a kémia. Ez elég tág szempont, pontosan nem is tudom kifejteni, mert nincs semmiféle ideálom, hanem csak az összhatás a lényeg. Legyen stílusos (nem divatos!).

- Sportoljon. Én is sportolok, és ez akár lehet egy közös pont is, amivel motiválhatjuk a másikat. Akár közös túrákra eljárni meg ilyesmi.

- Legyen hobbija, amit rendszeresen űz. Ne az a típus legyen, aki meló után hazamegy és másnap reggelig a TV előtt döglik, hanem találjon magának olyan elfoglaltságot, ami szintén kikapcsolja és csiszolja az egyéniségét.

- Járjon egyetemre, illetve az egyetemi diploma. Jó magam is egyetemista vagyok, és egyszerűen hülyén érezném magam, ha a páromnak csak egy okj-ja vagy érettségije lenne. Legyünk akkor már mindketten hasonlóan tanultak.


Tudom, most jön a szidalomtenger, hogy a nők így meg úgy. Az biztos, hogy családalapítás után ezek a dolgok felborulnak, áthelyeződik a hangsúly az adott szempontok között, de jelenleg még csak párkapcsolat szintjén várom el ezeket.


Valóban lejjebb kellene adnom az igényeimet, ha én ezeket mind "biztosítom" a páromnak?


2017. júl. 13. 00:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
54%

Nem, ezeket én is elvárom, szintén sportolok, egyetemre járok, adok magamra. Ne add lejjebb.

21L

2017. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

mindenki olyan követelményeket támaszt amilyeneket akar, aztán egyesek ne csodálkozzanak, hogy igénytelen buta libaként nem sikerült Brat Pitet kifogni...


te ha úgy nézzük reális elvárásokkal vagy a másik irányába

azt várod el amit te is nyújtasz, nem vársz el többet...

ha neked sikerül így párt találni, akkor miért lenne sok?

igaz, minél részletesebb a jellemzés, annál nehezebb megtalálni, de nem lehetetlen, ha a realitás határain belül maradunk


ha neked erre van szükséged, akkor keresd ezt! és ne hagyd, hogy mások beleszóljanak!

ha X év múlva lejjebb adsz az igényeidből azt magad miatt tedd!

2017. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
82%
Ne add lejjebb. Nem túlzóak ezek az elvárások
2017. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A legrosszabb ***** válasza:
54%

Na ilyet is ritkán tapasztalok itt, GYK-n, hogy egy nő nyíltan fel meri vállalni az igényeit, ugyanis eddig kivétel nélkül minden nő pofátlanul hazudozott, többek között az alábbiakat is:

- nekik egyáltalán nem számít a külső, vékony, pufi, alacsony, magas, szőke, barna, hupilila, mindegy,

- mindegy, hogy mit, de dolgozzon a hapsi, akár kukaürítő, akár főügyész, mindegy,

- teljesen mindegy, hogy a férfi mennyit keres havonta, ha csak 90-et per hó, azzal sincs gond,

- végzettség sem számít, nem baj, ha nincs diplomája,

- stb.


Komolyan, felüdülés olvasni egy ilyen kérdést.

2017. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Ollókezű Edward ***** válasza:
78%
Ó jajj, hát minden nőnek azt hajtogatják, hogy adja lejjebb az igényeit. Majd ide fognak gyűlni ezek hiénák, meglátod, és el kezdenek kötözködni. Szerintem semmi baj ezekkel az igényekkel, hiszen azt akarod, amit te magad is adni tudsz.
2017. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
#4 ha valaki annyira igénytelen, hogy akárkivel beéri, nem válogat, az pont annyit is ér.
2017. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
6-os: Nekem pl. nincs egy olyan típusom, akiről azt mondanám kinézetre, hogy na csak az ilyenek más senki. És még ha nem is az esetem, de pont kompatibilis a személyisége akkor így-is úgy is vonzódok hozzá. Következtetés: ha azt mondom, hogy annyira nem számít a kinézet, akkor természetesen hazudok. Na ennyi a kapacitásuk. Ennyire lehet számítani.
2017. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell lejjebb adni ezek nem olyan nagy dolgok. Én például nem is nézek tvt, mivel nincs is. Biciklizek, futok(most kezdtem), túrázok, hegyet mászok....meg még csomó minden ami jön.

Ugyanúgy én is azt várom el egy nőtől amit én magam is megcsinálok. Na jó egy valami amit én nem tudok az a főzés, vagyis csak alap szinten. Azt jó lenne ha a nő tudna :)

Iskolázottság szerintem nem mérvadó, ismerek nem egy nem kettő, bunkó diplomást. Olyat is akinek hiába van diplomája nem "dolgozik vele" merthogy útálja, inkább elvégzett valami szakmát és abban dolgozik. Szóval attól nem lesz több valaki.


De mondom nem kell lejjebb adni, nem nagy dolgok ezek ilyen férfit tuti fogsz találni.

2017. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
69%

Diploma...az nem jó, ha nem ugyan olyan tanult viszont ugyan olyan művelt ? Csak azért mondom, mert sokan keverik, aztán megdöbben a mérnökúr amikor nem érti a jogász kisasszonyt. Amúgy ezek teljesen rendben vannak.

30/f

2017. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
0%
Ezek mind pipa nálam, de nem akarok megfelelni senkinek ilyen téren. Arra gondoltál már, hogy egy fenékkel két lovat nem lehet megülni? :)
2017. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!