Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ér egy ilyen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ér egy ilyen férfi a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés

- 29 éves (már nem igazán fiatal :( )

- 200 ezer alatt keres egy kis cégnél Pesten

- nincs egzisztenciája (se autó, se lakás, vagy ház)

- nem jóképű, nem izmos


Mekkora értéke van egy ilyen pasinak?

Milyen nőknél lehet esélye?


2017. júl. 13. 12:57
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

""Gondolom a gyúrásra, és a meggazdagodásra célzol."

Például."


Tudtam! :)

2017. júl. 13. 13:23
 22/47 anonim ***** válasza:
60%

Válaszoltam a kérdésedre is. Szívesen.

Persze, hogy gondoltad. Te magad is érzed, hogy belekényelmesedtél a dolgokba. Akkor mi ezzel a gond? :D

2017. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy keveset érek, mint férfi, jól sejtettem, hogy izommal, és pénzzel az értékemet feljebb tornáznom.
2017. júl. 13. 13:26
 24/47 anonim ***** válasza:
55%

Mi ellentmondásos? :D

Annyit írtam, hogy ha nem tetszik külsőre, nem kéne. A többi felsorolt dolog nem kizáró ok, sem a lakás hiánya (mivel nekem van), sem a kora, sem a fizetése így önmagában (az számít, hogy mit dolgozik, mennyire szereti, és akar-e fejlődni). Viszont ha nem vonz, az eléggé kizár mindent.


És igen, akárkinek oda merek szólni élőben, bár ilyet még senki sem mondott rám, hogy felszínes liba lennék. Aki pofont kapott, az azért kapta, mert taperolt a mozgólépcsőn, de az is kapna, aki lehordana egy soundos kis r.ibancnak. Nem élek ki itt semmit, ne reménykedj abban, hogy nem igaz, amit írok, és akármit mocskolódsz ide, biztos igazad van, és jól megmondtad a magadét. :)


Törékeny, "védtelen" sem vagyok, soha nem is akartam annak tűnni. Olyat sem írtam, hogy csak a külső számít. De számít az is, mint ahogy mindenki másnak, nem sokan jönnének össze olyannal, akit rondának tartanak.

2017. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Nálad is feljebb tornázza magát az a nő, aki tesz magáért.
2017. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyrészt rajtad múlik...azzal a bizonyos" mennyit ér" és " piaci értékkel" meg óvatosan, ti. abba gondolj bele, hogy ez minden nőnél más- és más...általánosan nem lehet meghatározni....
2017. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
39%
#26: Az egyik ismerősöm minden csajt feltudott szedni, akit akart. A másik ismerősömnek soha, egy nő sem jött össze. Ennyire más minden nőnél a piaci érték?
2017. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
78%

Pozitív tulajdonságokat miért nem írsz?


Megfordítom a kérdésed, jó?


Mennyit ér egy ilyen nő a párkapcsolati piacon?


- 29 éves (már nem igazán fiatal :( )

- 200 ezer alatt keres egy kis cégnél Pesten

- nincs egzisztenciája (se autó, se lakás, vagy ház)

- nem szép, nem vékony


Na?

2017. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
20%
#28: Hiába fordítod meg, attól még nő marad. Egy nőnél eleve több a jelentkező, hasonló kategória esetén.
2017. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

"Pozitív tulajdonságokat miért nem írsz?"


Mert nem tudok semmi érdemleges pozitív tulajdonságot írni.

Ami pozitív lehet bennem az kit érdekel, nem releváns kategória a kérdés (csajozási) szempontjából!

2017. júl. 13. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!