Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több 30-as férfi és nő választja az egyedüllétet, mint a párkapcsolati életet?

Figyelt kérdés
Körömben már egyre-egyre több 30-ast látok egyedül, mint kapcsolatban. 4-5 éve ez fordítva volt, most viszont valamivel több a szingli 30-as, vagy alkalmi kapcsolatokat előnyben részesítő, mint aki stabil, hosszútávú párkapcsolatban, vagy házas életet él. Miért?
2016. nov. 26. 18:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűbb, kényelmesebb, jobb, stb.
2016. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%
Mert kezdenek rájönni a turpisságra, hogy a hagyományos házassági, meg családos módszer általában csak arról szól, hogy a férfi kiszolgálja a feleséget, meg a gyerekeket, a nőnek pedig csak egy eszköz, aki megteremti nekik az anyagiakat, megcsinálja neki a gyerekeit, aztán ha megunja, akkor lehet lelépni a házzal meg a gyerektartással, az apuka meg fizethet, és még a gyerekeit is alig látja.
2016. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
Ez a modern világ. Elszomrító, hogy mindössze 2,5-3 vidám évtized jutott a világnak, mikor egészséges légkör uralkodott. '70-es évek vége, '80-'90es évek és a kétezres évek eleje. Előtt a szegénység, háborúk, éhezés volt ami mindnet tönkretett, most pedig az új eszme, amit nem tudok körülírni, de azt hiszem Te is látod, hacsak nem vagy pártkatona valahol.
2016. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
..., jaaa, olcsóbb.
2016. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Merem állítani, ha létezne a South Parkból megismert "Memberberrys" (csak annyi változással, hogy nem csak a StrWarsról harsogna) - pillanatok alatt elfogyna aaz összes és mindig hiány lenne belőle...


Azoknak a legjobb akik kb. 1965 és 1985 között születtek. Még nem elég korán a nélkülözéshez de még nem is túl későn a mai beteges ideológiák agymosásához.

2016. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

sajnos nincs akkora fizetésem, amiből el tudok tartani egy feleséget meg 1-2-3 porontyot+a lakást is. Pont arra elég a fizum, hogy magam eléljek belőle a szülői házban, ilyen feltételek mellett meg kizárt, hogy párkapcsolatom legyen.. nincs az a nő a bolygón aki ezt elfogadná!


szóval marad az egyedüllét!


27F


(még mielőtt valami nagyokos jön, hogy fejleszteni kellene magam.. nos megtettem. Mégse kapkodnak értem, fizetési pótlékot se kapok.. Max akkor van több pénzem ha túlórázom. És melyik nőnek kell olyan pasi aki 200+ órákat tölt bent a munkahelyén havonta?)

2016. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Még nem volt senkim, jövőre 30 leszek, de szerintem már nem is kell senki.


Alapból gyomorgörcsöm volt az egésztől, mert egész gyerekkoromban mondogatták, ha nem takarítok meg főzök, nem kellek majd senkinek. Takarítani muszáj, főzni nem tudok, így már nagyon sok férfinak nem kellek.


Gyereket sem akarok, szinte minden férfi akar. Nem akarok az országban maradni. Nem akarok valakit mindig kiszolgálni. Nem tudok bízni senkiben.


Amikor úgy döntöttem, hogy maradok egyedül, a görcs feloldódott. Ha megtalálom azt az egy embert, akinek így is kellek, hát jó, de ha nem, nem veszítek semmit.

2016. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
37%

#7


Azért ne hidd, hogy külföldön annyira eltérnének a dolgok...

2016. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem, mármint nem értem, hogy hogyan érted, de szerintem te vagy az a gonosz 42%-os. Nem férfiak miatt értettem, csak meghalt mindenkim, aki idekötött, és mindig el akartam menni ebből az országból.
2016. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

#9


Időnként gonosz, időnként nem... Pont ez a baj. Ha simán csak gonosz lennék, akkor boldog is, nem? Hát sajna nem.


Igazából így már érthető. Bár anélkül is, elég rossz ez az ország, csak azt hittem tévhiteid vannak.

2016. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!