Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat komoly kapcsolat egy közösségi oldal-mániás és egy közösségi oldal-ellenes ember között?

Figyelt kérdés

Pl. a nő imádja a FB-ot és az Instát, mindig mindent posztol, dugig van képekkel a profilja, még azt is közzéteszi mindennap, hogy mit reggelizett és mit ebédelt. Ha jó hangulatban van, pozitív kicsengésű idézetekkel bombázza a követőit, ha rossz passzban van, szomorú bejegyzéseket tesz közzé.


Képbe kerül nála egy pasi, ismerkedni kezdenek. A fickó utálja az összes ilyen oldalt, még Zuckerberget is a francba kívánja, aki kitalálta. Az iwiw-et is gyűlölte. Természetesen fel sem merül, hogy valamelyikre is feltegye magát. Úgy gondolja, hogy ezek az oldalak nem összehozták, hanem még jobban szétzilálták az embereket.


Szerintetek lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője? Akik ennyire ellentétesen gondolkodnak ebben a témában, azok között létre jöhet párkapcsolat? Tudjuk, hogy manapság a FB talán túlságosan is beférkőzött a kapcsolatokba, tehát akár ez az ellentét még perdöntő is lehet. Mit gondoltok?



2017. júl. 13. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Attól, hogy más a véleményük a közösségi oldalakat illetően, még simán lehet kapcsolat. Én is utálom az ilyen ökörségeket, mint a Failbook, zsiwiw meg a RajVip. Szerencsére lehet még 1000+1 módon tartani a kapcsolatot valakivel ezek nélkül is.
2017. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az iwiw megszünt,egyes.

Szerintem szexkapcsolatnál több nem lehet belőle,de voltak már furcsább párok is a történelemben.

2017. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a nő. Vagy pedig csak unatkozásból tetted fel a kérdést és egyik se vagy.


"Az iwiw-et is gyűlölte. Természetesen fel sem merül, hogy valamelyikre is feltegye magát" pedig regisztrálhatna már az iwiw-en

2017. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy kérdezted igen lehetne. Két közösségi oldam mániás közt rosszabb lenne, mert a lány legyen akit említettél a pasi meg elvárná,hogy neki tetsző posztokat tegyen ki a lány. Viszont az ilyen nagy minden ellenes filozófiájú pasik nem egyszerű esetek.

De a pasi is kimondja, hogy mivel nincs fent nem fertőzheti meg ezt a kapcsolatot.

2017. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, személy szerint én nem jönnék össze ennyire FB, Insta fanatikus nővel. BÁr fent vagyok FB-n, Instán nem, Twitteren sem, de csak funkcionálisan használom, nem arra, hogy lefotózzam a szäromat is és megosszam. Szóval szerintem ez simán szülhet komoly konfliktusokat is, pl. a srác nem akarja, hogy felrakjon közös képet, szelfit róluk a lány, ő meg akarja és már itt is lehet ütközés. Hasonló a hasonlóval, én ennek a híve vagyok!
2017. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ergo a csaj 0-24ben a telefonját b@$ztatja, jó érdekes "egyéniség" lehet...
2017. júl. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nézeteltéres lenne belőle. A férfit biztos idegesítené, hogy pl egy közös vacsora/ebéd alkalmával egyből előkerülne a telefon és menne instára a kép, hogy "vacsora a szerelmemmel" meg ilyenek. Ha beülnek valahova enni-inni ott is képet csinálna a nő, rosszabb esetben meg a pasit kérné meg, hogy kapja le gyorsan. A közös nyaralásoknál vagy kisebb kiruccanásoknál is menne a folytonos becsekkolás, hogy mindenki tudja hol vannak éppen. A lánynak se tetszene szerintem, hogy nem tud ki betagelni meg beállítani, hogy kivel van kapcsolatban.
2017. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből nagy káosz lesz csak! Volt egy srác,kb 1 hónapig "jártunk,vagy mi" és ő volt facebook b...zi. Állandóan fotózni,posztolni akart,még a kib..szott reggeli kávémat sem ihattam meg anélkül,hogy előtte ne fotózta volna le,ha elmentünk szimplán vásárolni,az volt az első dolga,hogy kirakta arra a sz>>rra,hogy indulási,meg go.... Már hányingerem volt az inteligencia hiányától.. Azon csodálkoztam,hogy a wc-ről nem posztolt soha.. A férjemmel nem vagyunk facebook fanok,az instagrammot csak hírből ismerjük:) (mia fosnak az is?) Szóval ha nem végtelenségig toleráns az illető ,akkor esélytelen a dolog,vagy nagyon hamar ki fog ábrándulni! 29/N
2017. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban rengeteget tépelődtem én is ilyen kérdéseken és az lett az eredménye, hogy sosem lett barátnőm. Aztán elengedtem ezt az összes kritériumot és hirtelen elkezdtek összejönni a dolgok. Tartós azóta se lett, de nem (csak) emiatt.
2020. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!