Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy barátom dilemmája. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delfin123 kérdése:

Egy barátom dilemmája. Azt hiszem, nincs értelme a további társkeresésnek. Senkinek sem kell egy nem magas, nem izmos, nem jóképű fazon. Ti ezt hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Sajnos az eddigi 23 év társkeresési tapasztalata azt mutatja, hogy ha a külső nem okés, akkor a belső értékek sem érdekelnek senkit.
2017. júl. 9. 10:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez az én válaszom rá.

Én nem hiszem, hogy nincs értelme, tudod mindenkinek megvan a párja valahol. Néha nehéz megtalálni, de feladni sosem szabad. Lehet, hogy változtatni kellene az ismerkedési szokásaidon.

Hogy nem vagy magas az nem baj, hiszen nagyon sok apró termetű lány van, nekik főnyeremény egy hozzájuk passzoló srác. Az izmosság csak a felszínes lányoknak jön be, akiket tényleg csak a külső érdekel, nem is baj, ha az olyan lányok kiesnek a szűrőn.

A jóképűség meg relatív dolog, szerintem jóképű vagy, meg is lepődtem amikor a fényképet küldted.

A lényeg, hogy nem szabad összetörnöd és elkeseredned, mert ismerkedni bárhol lehet és sokszor a legváratlanabb helyzetekben ismerünk meg valakit.

Szerintem a hozzáállásodon kellene változtatni, a kisugárzásodat megváltoztatni, átalakítani.

Először magadat fogadd el és legyél elégedett, tetsszen amit a tükörben látsz. Ne akarj mindenkinek megfelelni, legyél önmagad.

Biztos olvastál már ilyen és ehhez hasonló tanácsokat, én nem mondom, hogy fogadd meg őket, de gondolkozzál el rajta. Bárhol nézel párokat, nagyon kevés olyat látsz, ahol egy férfi magas, jóképű és izmos. Ráadásul humoros, okos, ügyes, érzékeny és intelligens. Na hát ilyen talán nincs is.

Nem szeretném, ha feladnád, a szemléleteden változtass, az elvárásaidon magaddal szemben és meglátod nem maradsz egyedül.

2017. júl. 9. 10:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, és ha az elején nem tudod elkápráztatni a hölgyet mert csak simán kedves és figyelmes vagy, és nehezen nyílsz meg és szabadulsz fel, lehetsz jóképű, magas is, akkor se nagyon akar mélyebben megismerni. Ezt tapasztaltam én is, és ismerősök is, olyan is aki kifejezetten "jópasi" típus kinézetre.
2017. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És mit vársz attól, ha kiteszel egy olyan kérdést, amit már ezren kitettek, a "barátod" nevében? Valaki ír valami olyat, ami gyökeresen megváltoztat és az ujjaidra csavarhatsz minden nőt?

Kezdj el edzeni, öltözködj másképp, ha úgy látod, nem vált be az, amit eddig mutattál. Változtass. Hol szoktál ismerkedni, mivel foglalkozol? Más egy 23 éves árufeltöltő és egy diplomás helyzete. (Ha már dolgozol bármit is, az sokkal jobb, mintha munkanélküli lennél!) Jársz társaságba? Szüleiddel élsz még? Van valami visszataszító szokásod? (Pl.: drog) Ezek sokkal fontosabbak, mint a magasság vagy az arc.

2017. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23 éves ő most? Tehát anyából kipottyanva már nőt vadászott?
2017. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha pl 17 évesen kezdtél el párt keresni, akkor most 40 vagy.


Ha 40 év alatt nem jött össze semmi s mindenki jól tudja, csak nem fogalmaztál jól, de ha 50 lennél sem lenne szabad ilyet mondj. Eddig még nem álltál/állsz készen. Ennyi.


Külső szinte egyáltalán nem számít.

Ha ismerkedsz, akárkibe tudsz szeretni. Ha nincs meg vonzalom..., nagy ügy..., akkor kell 1-2 hónap mire kialakul. De akárhogyan is nézel ki, ha illetek valakivel személyiségre s adtok időt dolognak, lesz eredmény.

2017. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Én egyetértek vele. Sajnos a mai felszínes, pénzközpontú mosléktársadalomban az tud érvényesülni, akinek sok a pénze, jó a kinézete, nagy a pofája, gátlástalan hazudozó legalja szemét emberiség söpredéke (lásd a politikusokat). Az intelligencia, hűség és tisztelet pedig irtani való negatív tulajdonságok lettek.

Csodálatos világot élünk...

Kimentem okádni.

2017. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet észre kéne venni egy kevésbé szép embert jobban a belsőre koncentrálva. Mindenki modell palit meg csajt akar. Nézzetek már magatokra!
2017. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!