Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti vágynátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti vágynátok egy ilyen férfira? Mennyi esélye van a nőknek ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Belsőleg: nagyon intelligens, (értsd: nagyon magas IQ és EQ), okos, kiforrott személyisége van, van önálló véleménye mindenről, határozott, magabiztos, egészséges önbizalma van. Vezetői alkat, tehát a határozottsága olyan hogy ha olyan a helyzet akkor azért a fellépésétől sokan beparáznak, de nem azért mert félelmetes, hanem mert tényleg nagyon határozott. Karizmatikus (értsd: nem lehet nem észre venni, igazi férfias kisugárzású férfi).

Vannak céljai. A sikerei és kapcsolatai, magabiztossága ellenére nem néz le senkit. Akinek tud szívesen segít. Szeret jót tenni pl. az utcán lévő koldusokkal, elesett emberekkel. Szívesen beszélget bárkivel.


Kapcsolatban: nagyon figyelmes, odaadó, bármiben segít amiben csak tud, bújós, bármiről lehet vele hülyéskedni, beszélgetni, a szex az valami fantasztikus, tiszta szívéből szeret. Ha vita van akkor intelligensen normálisan meglehet vele beszélni. Hűséges, csak is a jelenlegi barátnője létezik számára, mármint ettől még megnézhet nőket, de nem koslat utánuk mint sokan.


Külsőleg: sportos, izmos (de nem olyan aki éjjel nappal a kondiban van, hanem olyan akin azért lehet látni hogy ha muszáj lenne letudna futni 10 km-t, és megtudna védeni bárkitől), nagyon erős (iszonyat nagy erő van a barátomban), a stílusa olyan igazi elegáns férfias. Nem ilyen divat b....zi, mint ami manapság divat a pasik körében. Hanem olyan igazi egyedi elegáns stílusos férfias stílusa van. E mellett arcra is férfias, helyes.



2017. júl. 14. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van ilyen, csak neki nem te fogsz kelleni.
2017. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha a nô is csinos ,hatàrozott ,odaado és normàlis akkor azért talàl ilyen pasit.

Csak azt nem értem ,hogy rosz tulajdonsàgai nincsenek? Ilyen ember nincs.

Ez a megvéd mindenkitôl ,haha...

n25

2017. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés,hogy vágynék ilyen férfira :)
2017. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nagyjából az ideálom, amit leírtál, DE! És sajnálom, hogy megint rontom a levegőt az elégedetlenkedésemmel... Engem irritál a leírásban, hogy nincs benne semmi rossz. Nem azért, mert vágyom arra, hogy legyen, hanem azért, mert onnantól, hogy valaki ember, vannak hibái, kisebbek-nagyobbak, engem zavaróak vagy kevésbé zavaróak. És ezzel szembe kell nézni, ha vele töltesz elég sok időt az életedben.


Nálam egy kapcsolatban egy kielégítő szint felett (mert azért ennek nálam a fele is elég lenne ahhoz, hogy valakit "bevállaljak" egy komoly kapcsolatra) nem az a döntő, hogy a jóból mennyi van és mennyire intenzív, hanem hogy a rossz milyen és mennyire lehet vele együttélni.

2017. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem ne keressük a tökéletes férfit, hanem válogassuk ki, mi az ami nélkül nem tudnánk elképzelni a másikkal és mi az, amit nem lennénk képesek elviselni. Érdemesebb egy idealizált alak helyett ezt követni, mert ilyen kicentizett elvárásokkal... Nem hiszem, hogy jó ötlet párt keresni.
2017. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Oké baba, most, hogy a nunid átváltozott a Niagara vízeséssé, jó lenne ha felébrednél a Csipkerózsika álomból.
2017. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok, jöttem, hogy lepontozzatok :) Találtatok egyet, de azért az említett hibák is megvannak. Köszi a lepontozást! Sziasztok!
2017. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Oké persze vágynék. De mik a rossz tulajdonságai? Tökéletes mber nincs
2017. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Magyarázza már el nekem valaki,mi a jó abban hogy kitalált kérdéseket írnak ki egyesek? Ha sok a szabadidejük, értelmesebben is el lehetne használni -.-'
2017. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Miért a tökéletes kell???

Olyan ember nem létezik a világon!

Végre a valódi világban kellene élni!


Közel 7 hévig kerestem én is azt akire vágytam. Majd rájöttem az csak vágy és álom.

Van párom és nem olyan de szeretem! Massal el se tudnám képzelni az életem.

2017. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!