Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan 30 körüli férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 30 körüli férfi, aki ugyan már nem mamahotelben él, de csak egyik napról a másikra, az miért csodálkozik, hogy nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Tehát aki csak épp, hogy el tudja tartani magát, de lenullázza őt az albérlet, és a megélhetés és egyszerűen nem tud félretenni legalább havi 100-150 ezer forintot családalapításra.

Mert ha még magad is alig tudsz megélni, hogy leszel egy 2 gyerekes családeltartó feleséggel? Hogy fogsz tudni egy egész családot fenntartani, lehetőleg európai körülmények között, mindeninek külön szoba pl.


Az ilyen pasik, akik egyik napról a másikra élnek pedig már 30 fölött vannak (és iszonyú sok ilyen van), az hogy tervezi a további életét?

Miért csodálkozik, hogy nem tudnak a korabeli nők egyáltalán férfiként tekinteni rá?


2017. júl. 5. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem mindenki akar családot és úgy gondolom, lehet attól még értékes ember, akit érdemes megismerni. Más kérdés, hogy én ha ennyire a minimumon lennék, a maradék időmet is azzal tölteném, hogy valahogy összekapjam magam, nem még plusz egy bonyolító tényező (párkapcsolat) kialakításán dolgoznék, bármennyire is jólesne egy társ. Engem bosszantana az egész, mert nem tudnám felfogni, mit műveltem az elmúlt 10 évben, hogy ez minden, amit le tudok tenni az asztalra, más meg két műszakkal, szar vagy semmi végzettséggel, így vagy úgy, de felküzdi magát...
2017. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Na igen, ebből látszik, hogy mennyire a pénzre gerjednek a nők.:D Ha nincs az kizáró ok, ha van akkor meg motiváló ok. Nem azt mondom, hogy kizárni kéne ezt a dolgot, mert megértem, de hogy ez legyen a pecsétje a dolognak, az azért már kemény.


Egyrészről a csajszi fizetését nem adtuk hozzá, másrészről vannak olyan férfiak akik a helyzetükhöz alkalmazkodnak, mintsem arra, hogy mi lesz. Tehát ha párkapcsolatba kerülnek, akkor jobban odafigyelnek, és a közös jövőképtől egyből motivációra kapnak, meg ilyenek.


De az hogy előre leírni egy ilyen srácot, csak mert nincsenek millió hegyek mögötte. Az azért nem egészséges szerintem.

2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
A 20. században a magyar családok 90%-a ilyen helyzetben volt, jobban mondva ilyen anyagi helyzettel alapítottak családot, Szerelemből, sokkal boldogabban, összedolgozva, összetartva, stb. 28N
2017. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem is akar családot, neki eleg ennyi. Ha akarna jobban elni, nyilván tenne érte. Csak ezt ciki bevallani gondolom.
2017. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Van igazság abban, amit írsz, de egyrészt sok oka van, hogy valaki nem keres min. 300 e nettót, másrészt a nők esetén is fennállnak ám ezek a dolgok, csak kicsit másképpen...de amúgy sok a tenni nem akaró, jövőkép nélküli 30- as, sajnos...
2017. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5-ös: szerintem nem a tenni nem akaráson van a lényeg, hanem a lelki gyenge időszakon, ami miatt nehéz neki. Ilyenkor jó egy-két pozitív stóval segíteni bármelyik embertársunkat. Én így lettem otthon nevelve.
2017. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak ennyi baj lenne a magyar 30-as pasikkal,ez egy fain ország lenne,komolyan.Ennél azért van több is,úgyhogy ez csak egy ok a sok közül.
2017. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 6#- os...ebben nincs köztünk vita, segíteni kell, de én azokra utaltam, aki akkor sem tesznek semmit, ha megkapják a bármilyen segítséget. Tehát e tekintetben fenntartom...
2017. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ordas nagy parasztság turkálni mások pénztárcájában és főleg olyan kérdéskörön lovagaolni ami téged nem érint. Mert gondolom, nem érint a dolog, ha le sem állsz ilyenekkel. Szóval mi a kérdés?
2017. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha othon lakik és félrerak azsem jo ,ha magat tartja el de nem tud félrerakni az se jo?

Legalább 100 150ezer családalapitásra. A legtöbb ember örül ha 120at kap egy honapba kézhez. Meg ilyen albérlet árak mellett egy keresetből?

Én munkahelyemen 1 müszakra keresek 150ezret ,szombatonként kisegítő vagyok egy kocsmába harom hetente vagyok szabad ,ott kapok plusz 30at kb egy honapba.

Az albérlet 70 plusz rezsi ,saját kölcségemre ujítattam fel (kis másfél szobás kis udvarral,nagy szerencsém volt hogy ilyet kifogtam...). Általában egy egyszobás is 90ezertöl kezdődik meg a rezsi.

Ezen felül kajára költök meg egyébb háztartási dolgokra. A kutyám kajája se olcso (Közép-ázsiai Juhász,csak 70kilo).

Kocsimra is a kötelező meg tankolni (ritkán használom ,a melohelyem fízeti a bérletet).

Nem szükölködünk,kb havi 10et ha félrerakok ,plusz a családit a lányomnak (3éves).

Meg a gyerektartás plusz bevétel ,amit általába szintén félrerakom.

Nem minden ember lehet magas beosztásba vagy nem mindenki tud Ausztriába dolgozni.

2fízetésből azért már más.

És nő létemre nem értem hogy sok nő akik szinten othon laknak meg nem nagyon raknak félre ,mi jogon várja el ezt a férfitöl.

N25

2017. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!