Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nem számít a külső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem számít a külső a nőknek?

Figyelt kérdés

Tudom, sokszor megkérdezték már, azonban beszélgettem ma egy haverommal, akit már nem elsőre koptatnak le. A neten ismerkedett többször is és azt mondja, nagyon érdeklődők voltak a lányok, amíg nem látták. Szerintem és más ismerőseim szerint is abszolút férfias a srác, nincs gond a külsejével, mert magas is, ápolt, igényes, párkapcsolatai is voltak már, dolgozik, szóval nem egy here. Azt nem érti -és persze valahol én sem-, hogy miért nem írják meg neki legalább azt képküldés után, hogy bocsi, de felejtős. Ez kiakasztó szerintem, én is jártam már így, szóval átérzem. Kezd kicsit besokallni - mondta, hogy miután kinyilvánítják a nők, nekik semmilyen ideáljuk nincs, lelépnek szó nélkül, aztán persze összejönnek a legutolsó tirpákkal, csak mert küllemre makulátlan.


Szóval nőkhöz szólna a kérdésem: miért tesztek ilyesmit, miközben ti elvárjátok azt, hogy a férfi mindig udvarias, figyelmes, egyenes legyen hozzátok? Nem érzitek cinknek, hogy ilyesmit tesztek tök korrekt emberekkel? Többünknek nincsenek elérhetetlen álmai a nők küllemét tekintve, leginkább a nők személyiségébe szeretünk bele, mármint mi páran haverok.

Megértem én, hogy mindenkinek joga van azt tenni amit akar, de feltette a kérdést, hogy nem félnek az ilyenek, hogy kölcsön kenyér visszajár egy nap?

Panaszkodnak sokan, hogy nem tudnak egy épkézláb beszélgetést megejteni a számukra tökéletes küllemű férfival, akivel meg gördülékeny a kommunikáció, de nem néz ki tökéletesen, úgy, ahogy ők megálmodták, elköszönés nélkül lelépnek. Nem szemétség ez? Akkor még is csak van ideál? Mit jelent ez esetben az, hogy semmi gáz veled, de nem vagy az esetem? Ezt ő is megkapta már többször, bevallom én is.

Nagyon felháborodtam ezen, ahogy mesélte, főleg amiatt, mert nála 100x gázabb férfiaknak van szép, kedves barátnőjük. Szeretnék segíteni, de nem tudok. Csak értetlenül állok ez előtt.


Köszi.


2017. júl. 14. 22:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%

Valóban számít a külső.

Nekem legalábbis..

2017. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%

Férfiként válaszolok. Szerintem tök normális reakció a nőktől, hogy nem válaszolnak ilyen esetben. Ha ugyanis elkezdik magyarázkodni, hogy bocsi, de nem jössz be, akkor a pasi vagy elkezd bunkózni, vagy vérszemet kap, hogy talán mégis van esélye... Egyik sem túl ideális.

És igen, én is rengetegszer jártam már így, hogy szimplán nem írtak vissza. Nem kell túl nagy feneket keríteni egy ilyen elutasításnak.

2017. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Lazy Lover ***** válasza:
42%
Elég ha a férfi kedves meg humoros.......
2017. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj, valamennyit mindenkinek számít a külső. Olyan nővel te sem jönnél össze, aki taszít.


"Többünknek nincsenek elérhetetlen álmai a nők küllemét tekintve, leginkább a nők személyiségébe szeretünk bele, mármint mi páran haverok. "

Ettől függetlenül arra szükségetek van, hogy valami megfogjon benne. Ehhez pedig pont nem kell álomnőnek lenni.


Szerintem teljesen emberfüggő, hogy kinek hány %-ban számít a külső. Van, aki csak tökéletes külsejű (a mai ideálnak megfelelő) férfit tud elfogadni maga mellett. Ez általában a felszínes emberekre jellemző, akikkel valójában nem lehet túl jól elbeszélgetni, de sokat számít nekik, hogy a környezetük mit gondol a kedves párjukról.


A leggyakoribb szerintem még mindig az, amikor annyi a külső elvárás, hogy ápolt legyen az illető, és tudjon igényesen felöltözni. Na meg hogy szimpatikus legyen. Azt pontosan nem tudom, hogy a szimpátiáról mi dönt: nekem már vált szimpatikussá olyan ember, aki előnytelen arcberendezést birtokolt, és volt már egy szépség is antipatikus. Az utóbbinál elismerem, hogy abszolút nyerő külseje van, de valami mégis taszít benne.


21/L

2017. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
29%
Ha van elég pénzed, akkor nem számít.
2017. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
34%

Számít a külső, viszont tökéletes külsejű ember nem létezik. És nem, nem sajnálom azt, hogy visszautasítottam férfiakat szép számmal azért, mert nem tetszettek, nem vonzottak, hiába tudtunk jót beszélgetni. Elköszönés nélkül pedig nem léptem le, sőt, nem is köszöntem el, szinte mindenkivel szívesen beszélgetek, aki nem sérteget és értelmes.


Van barátom 4 éve, aki számomra nagyon vonzó külsejű, és képzeld, szellemileg is éppen olyan vonzó.

2017. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%

Számít.

De nem a konkrét értelemben.

Én olyan 37 évesen kezdtem el érezni,hogy megváltozott valami,amikor kutyázás közben ráköszöntem egy 20-21 éves forma csajra,hogy szia!erre úgy köszönt vissza,hogy csókolom!

Szóval hiába vagyok én egy magas izmos jó pali,ha a pofázmányom 40 körüli,főleg ha van egy 3 napos borostám mellé.

Tehát ebben az értelemben nagyon is számít a külső mert a legjobb csajok 20-25 között vannak és első körben leszatíroznak.

Később meg már nem,sőt szóba sem kerül a korom,de akkor is már úgy indul az ismerkedés,hogy egy korlátot az életkor miatt el kell távolítani,míg eddig ilyen nem volt.

2017. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, 21 éves lány, nézd, nekem kb. a tök átlagosnak mondott nők szoktak bejönni, kb. a könyvmoly kinézetűek. Nem azért, mert igénytelen lennék, ilyen az ízlésem, meglátom a lelküket egyből és szebbé teszi őket. De azt beszéltük, hogy rakás nőnek beugró a küllemi ideál, ha nem felelsz meg csak kicsit sem az ideáljuknak, elvágtak. Míg, mi férfiak sokkal toletánsabbak vagyunk e téren, nincsenek előre legyártott ideáljaink. Pl. azt sem érteni, amikor azt írják, nem vagy az esetem, de definiálni már nem tudják, hogy milyen az esetük. Vagy csak az adott embernél tudják ezt, hogy ki az és ki nem? Nyilván nem lehet általánosan megfogalmazni?
2017. júl. 14. 22:59
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

Nem számít nekik, kivéve, ha nem nézel ki jól...


Amúgy ha lekoptatnak sosem kell magyarázat mivel egyértelmű: ronda vagy!


A többi csak álsásgos mismásolás.

2017. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon vicces a pontozás, én kérek elnézést, amiért nem egy tirpák a számomra jól kinéző párom. :)
2017. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!