Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy az internet tele van ilyen 30as szingli tarskereső nőkkel? Ezek a nők lehet nem fogják megtalálni társukat?

Figyelt kérdés

Magabiztos határozott több nyelven beszélő karrierista nők. Általában valamilyen Közép vagy felső vezetők és jó fizetéssel megáldva. Önállóan egyedül laknak, saját egzisztenciájuk van.

Ilyen nőkből dunát lehet szerintem rekeszteni interneten. Miért van sok ilyen nő?


Viszont alig van visszafogott félénk egyszerű tanító vagy ápolónőből...


2017. júl. 16. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%

kinek kéne egy 30as nő? öreg már a családhoz, a maga korabelieknek már mindnek gyereke van. maradnak a 40-50es elvált apukák...


Aki ennyi idősen nem tudott megállapodni azzal belül elég komoly problémák vannak és ezt a férfiak is tudják :D de szexkapcsolatra remek választás egy 30as csajszy

2017. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Már miért ne találnák meg a párjukat?
2017. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
A három pont a mondandód végén arra utal, hogy te ebből levontál valamilyen következtetést. Mit?
2017. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

Én bevállalok egyet, egy életre, hogy rontsam a statisztikád! ;)

41f.

2017. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Jó meglátás, én ezt a Randivonalon vettem észre. Középvezető, felsővezető, baromi hosszú bemutatkozó szöveg, a profil minden része aprólékosan kitöltve, felvázol egy olyan pasit, aki nemhogy kis hazánkban, de az egész világon nem létezik... Az ilyen nőknek Chuck Norris is egy nyámnyila kis papucs lenne - persze, hogy a 0-hoz közelít annak az esélye, hogy pasit találjanak. De gondolom, azért rájuk is igaz, hogy óránként legalább 100 levelet kapnak :D
2017. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

37 éves férfi vagyok, nem zavar ha egy nő sikeres a munkájában, jó helyen dolgozik, és van egzisztenciája, világot látott. Én is ilyen vagyok, nemcsak egy halkszavú, visszahúzódó nő mellett érzem magam férfinek.


Ezzel együtt, hiába dolgozom igazi nagyvállalatnál, nem látom az általad megénekelt nők tömegeit. Persze van 1-2 megátalkodott karrierista, de a többségnek vagy párja van, vagy ha egyedül is van, akkor nem azért mert bármi gond van vele.


A Duna rekesztésnek az én környezetemben nyoma sincs (sajnos)

2017. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Mindjárt jön a macskás fenyegetőző, nagyon izgulok!!
2017. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%

annyit hogy nem kell mégegyszer ilyen öreg nő :D

egy fiatal 18-24es csajjal sokkal jobb, szeretetteljesebb kapcsolatot ki lehet alakitani(formálhatóbbak) egy 30as már rigolyás, klimaxol, szeszélyes, kapuzárási pánikos, rossz szokásai vannak, kattantak,stb... csupa kerülendő, visszataszító tulajdonság

2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Ezeknek a tulajdonságoknak a megléte így önmagában is elég riasztó a legtöbb férfinak. Gondolj bele, ha még hozzátesszük azt, hogy egy ilyen nő pl. 180-185 cm magas. Szerintem egy ilyen hölgyemény körül olyan légüres tér van, mint a huzat.
2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Már megbocsáss, de 8-10x annyi a társkereső férfi mint a nő. Még a 30-as korosztályban is, ne csak a 20-as korosztályban. Nem vettem észre, hogy "dunát lehetne rekeszteni" a nőkkel interneten...
2017. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!