Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy az internet tele van ilyen 30as szingli tarskereső nőkkel? Ezek a nők lehet nem fogják megtalálni társukat?

Figyelt kérdés

Magabiztos határozott több nyelven beszélő karrierista nők. Általában valamilyen Közép vagy felső vezetők és jó fizetéssel megáldva. Önállóan egyedül laknak, saját egzisztenciájuk van.

Ilyen nőkből dunát lehet szerintem rekeszteni interneten. Miért van sok ilyen nő?


Viszont alig van visszafogott félénk egyszerű tanító vagy ápolónőből...


2017. júl. 16. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések olyanok, mint egy NCIS rész. Tök egyformák. Valaki, aki aztán soha nem kommentel hozzá, rendszeresen ideböffenti az ál-aggódó, félig fenyegető kérdését, hogy "mi lesz szegény karrierista nőkkel, be kell majd érniük magamfajta lúzerekkeeeeel?".


Jönnek a válaszok, guest starring-ban én is ott vagyok, a macskás nem-Mordegard is. Jön valaki, akinek ha lennének screenshot-jai a beszélgetéseiről, megnyerne minden vitát. De ezek szerint csak én vagyok olyan, aki minden ocsmány levelet lefotóz, amit kap.


Olyan unalmas. Olyan vergődés, mint mikor kicsi voltam, és Super Mario-ztunk a húgommal, és csak ráncigálta a joystick-ot, és én már begyűjtöttem mindent, ő meg csak egy helyben toporgott.


Mondjuk ő azóta felnőtt. Ezek a kérdések örökké itt lesznek, amíg Mysterion fel nem dobja a pacskert.

2017. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A #20 válaszadónak igaza van. Az okos nőket a bulikirály helyimenőcsávók nemszeretik, nagyon nem. Egyrészt mert ugye frusztrálja őket, hogy léteznek olyan emberek, akik még nem itták/drogozták el azt a pár megmaradt magányos agysejtjüket, és hogymerészel valaki náluk, az élet császárainál okosabb lenni, másrészt meg az okos nők már rég kívülről betéve tudják az összes csajozós fogást meg PUA-módszert, és a "szia cica, van gazdád?" című örökbecsüvel nem lehet megfogni őket.

Aki meg Pauló Coelhó idézeteket magol be, és ettől fú de okosnak hiszi magát, az az ő saját szegénységi bizonyítványa.


#21, én egy ocsmány levelet nem kaptam még, nincs igazán mit mutogatnom.

2017. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy félreérthető voltam, cicafiú.


Ha valaki azt mondaná, nem is kapnak annyi mocskot a nők, be tudnék linkelni egy csomót, amit lefényképeztem. Ha nőgyűlölőként akár csak egy pénzéhes ribi írna nekem, mindenhol használnám.

2017. júl. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 20. válaszadó mondott igazat. A helyi menő csávóknak nem az a lényeg hogy a csaj okos legyen meg házias meg humoros meg mittomén hanem hogy meg lehessen dugni minél hamarabb aztán meg otthagyni. Arrafele mennek amerre a legkisebb az ellenállás és nemválogatnak, abszolút nem csak a plázacicás kikent-kifent csajokra fáj a foguk, ha úgy adódik, megdugnak egy átlaglányt is, mert úgymond "egy patront megér"...

A "szia cica van gazdád" pedig tényleg egy örökzöld sláger, minden csajozógép v. magát csajozógépnek képzelő bájgúnár elsüti. Az a szégyen hogy vannak csajok akiknek ez bejön.


#23 bárcsak a férfiaknak lennének ilyen komoly gondjaik, hogy annyi nő áll náluk sorba, hogy úgy kell lekoptatni őket! Komolyan irigyellek titeket.

2018. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nincs tele, mert a nők játszi könnyedséggel találnak társat, nagyon nagy a férfitöbblet.

Persze vannak társkeresőkön ilyenek, a döntő többségül elvált vagy leszült nő aki összejött anno egy alfahímmel, és aztán le lett cserélve egy fiatalabb feszesebb lányra. Esetleg összeállított egy kilométeres elváráslistát, és mindenkit elküld a búsba aki akár 1 ponton is eltér az ő kitalált álompasijától, és vár százesztendős vén banya koráig :D

De én nem szólok bele, mindenki a maga szerencséjének a pogácsa :DDDDDDDDDD úgy vágják tönkre a saját életüket ahogy az nekik jólesik. Majd rájönnek idővel, hogy 70 évesen igen nehéz helyrehozni azt amit 30 évesen rontott el, de az már nem a mi bajunk lesz, ehetik amit főztek.


"Mindjárt jön a macskás fenyegetőző, nagyon izgulok!!"


Fáj az igazság? Nosza, cáfold meg. Jaaa, hogy az nem megy? Há' szar má' neked. Tényekkel kicsit nehéz vitatkozni, de legalább közben bohócot csinálsz magadból, én meg jót nevetek.


"Ezek a kérdések olyanok, mint egy NCIS rész. Tök egyformák. Valaki, aki aztán soha nem kommentel hozzá, rendszeresen ideböffenti az ál-aggódó, félig fenyegető kérdését, hogy "mi lesz szegény karrierista nőkkel, be kell majd érniük magamfajta lúzerekkeeeeel?"."


Ha nem tetszik, mondok neked egy frankót: nem kell olvasnod őket. Minek olvasod, ha csak felhúzod magad rajtuk? Mazochista vagy?

Mellesleg az ilyen kérdéseket rendszeresen ti vágjátok taccsa mikor jó cigány mentalitás szerint idejöttök szűz nyomi lúzerezni meg trollkodni, persze szigorúan az egészségetek megóvása érdekében. Semmivel nem vagytok jobbak, még rosszabbak is!!!

Kaptad a mínuszt.

2018. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

én minden társkeresőn 200-szor annyi férfit látok, mint nőt...

nem is csoda: a nők bármikor találhatnak társat, a férfi meg örülhet ha szökőévente egyszer válaszol neki egy lány...

amelyik meg nem találja meg, nos, azért nem kár...legalább a nők is megtudják néha, milyen a kényszermagány, addig se ordibálnak majd be a pálya széléről itt baromságokat, hogy milyen könnyű a társkeresés


#2 azért mert minden normális fazont elküldenek a búsba, aztán vagy beállnak sokadiknak valami alfahímhez, vagy maradhatnak aggszűz vénlányok


#7 remek, megjött az első bugyuta troll a kérdéshez, így legyen ötösöm a lottón...!


#13 attól hogy a nő párja nem keres ennyit, mint ő maga, miért kéne bármiről is lemondania?

a kettő között pontosan NULLA az összefüggés

annak pedig, hogy egy vezető beosztású nő nem áll le egy sormunkással, szimpla anyagiasság az oka

lehet ideologizálni, meg körbemagyarázni, attól még anyagiasság marad


#21 tudod miért egyformák ezek a kérdések?

azért, kisapám, mert egymástól függetlenül egyre több férfi szembesül ugyanazzal a helyzettel, hogy a nőknek csak a pénz kell

persze azonnal megjelensz az összes ilyen kérdésnél, hogy széttrollkodd őket, és ettől baromira jól érzed magad...szánalmas

lehet, hogy neked unalmasak ezek a kérdések, kisapám, de ettől ez még egy komoly probléma, és mivel túl ostoba vagy ahhoz, hogy bármilyen hasznos tanácsot is adj, helyette cirkuszolsz egy sort, valóban örökre itt is lesznek...addig mindenesetre egészen biztos, amíg nem léptek ki az árnyékotokból, és nem lesztek hajlandóak változni


#23 már megint te???

kigyűjtsem neked, hogy a férfiak itt mennyi mocskot kapnak a nőktől?

mindegyik után fizetsz nekem egy százast, oké?

miért van az az érzésem, hogy mégiscsak elmegyek a Kanári-szigetekre nyaralni... :$$$$$


tőlem is kapta a mínuszt ez az ostoba paresnyákov troll

és ezek után még csodálkozik, miért szidják annyian a nőket...

2019. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!