Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem, beleszerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem, beleszerettem, de én nem tetszem neki. Hogy legyek rajta túl?

Figyelt kérdés

A legfőbb problémám az, hogy ez nem az első ilyen eset, hanem a sokadik. Mindig az van, hogy kedves meg aranyos lány vagyok, de "neki" nem tetszem, keressek mást.


Első nap csak bőgtem, már írtam naplót, nem tudom igazából, mit csináljak... Magát a fiút már sikerült "elfelejtenem", de félek, hogy folyamatosan ugyanez fog továbbra is történni...

Azóta alig merek az ablakhoz közel menni, mert folyton attól félek, hogy hirtelen bekattan majd valami és kiugrok rajta.

Regisztráltam a Tinderre is, ami talán kicsit korai volt ezek után, mert egyszerűen nem szimpatikus senki igazán :-(


Ti hogy dolgozzátok fel ilyenkor a történteket? Mennyi időbe telik? Mit tesztek, hogy jobb legyen?



2017. júl. 17. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de nekem ez egy kicsit a "válasszuk ki a legnépszerűbb, legmenőbb fiút, és ismerkedjünk vele" című történetnek tűnik.

Ha normálisan elkezdesz valakivel ismerkedni, a viselkedése alapján tök jól be lehet lőni, hogy érdekled-e. Jó, nem 100%-ban, de nagyjából. Ha érzed rajta, hogy nem túl érdeklődő, akkor nem beszélgetsz vele többet. Ha érződik, hogy csak barátkozik, akkor sem. Ilyen esetben egyszerűen nem tudsz beleszeretni, mert azelőtt befejezitek a beszélgetést, hogy megismernétek egymást.

2017. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A népszerű, menő fiúk egyáltalán nem az én eseteim. Se külsőre, se belsőre.

Kedvesek hozzám, de kiderül, hogy csak barátként...

2017. júl. 17. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor emberismeret. Én pl. rögtön tudom, hogy ki az, aki csak barátként tekint rám.
2017. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan kosarat kaptál, vagy csak nem szólított le álmaid lovagja?
2017. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan rá szoktam kérdezni egy idő után és konkrétan kosarat szoktam kapni olyankor.
2017. júl. 17. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Előfordult ilyen velem is. Nem túl kellemes...

De ez van. El kell fogadni és ezt szem előtt tartva, továbblépni... ami esetleg még motivációt adhat ebben az az, hogy kell lennie benned annyi tartásnak, hogy emelt fővel viseled a kosarat és nem érezteted az illetővel, hogy szrul esett.

2017. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tinderen sem tetszik senki de te mégsem a nagymenőkre buksz, bocs de nem hiszem el
2017. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkiben Őt keresném, őt látnám, hozzá hasonlítanám... Az a probléma a tinderes pasikkal, hogy egyik sem "ő"... Azért írtam, hogy korai volt regisztrálni.
2017. júl. 17. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,gyakran bőgök miatta,így,mint ő még senki nem vett hülyére,megalázott teljesen
2017. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Folyamatosan ezen görcsölsz és gondolkodsz, azért nem tudsz tovább lépni. Próbálj meg változtatni a hozzáállásodon kicsit. Ez nem jött össze és kész (tudom, hogy nehéz). Illetve, ne kifejezetten társat próbálj meg találni, csak legyél nyitott, laza és ismerkedj, a többi majd kialakul. :) 24/F
2017. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!