Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem és beleszerettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem és beleszerettem. Vagy csak vonzalom?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy volt egy 4 éves kapcsolatom, amiből rég kiszerettem volna mászni, mert nem szeretem már a pasit. Ezt megis tettem. Nagyon kevés időre rá, megismertem egy fiút, aki elvette az eszem. Megismerkedésünk pillanatától, 4 napon keresztül, éjjel nappal együtt voltunk. Együtt feküdtünk, együtt keltünk, együtt buliztunk, ettünk, ittunk. Mindent. Neki volt egy kapcsolata, amiből nem tudott elvileg sehogyse kimászni, nehezen felejtette el a lányt. Gyönyörűszép dolgokat mondott nekem és bevallotta, hogy örül, hogy megismert, mert végre újra érezhet valamit, végre van oka, hogy éljen és hazajöjjön (amúgy külföldön dolgozik). Minden a legtökéletesebbnek tűnt, nem tudtam a világról, éreztem, hogy a puszta érintésétől görcsbe rándul a gyomrom, kiráz a hideg és minden pillanatban azt akartam, hogy újra lássam. 2 hétig tudtunk csak egymásra figyelni, mert lejárt a szabadsága és visszakellett menjen a munka miatt. A 2 hét alatt, megtörtént a szex is...

Szóval...elment, és mikor visszaért azt mondta nekem, hogy neki nem működik ez az egész köztünk, mert nem zárta le a múltját, túl sokminden van a fejében és tisztáznia kell magával a dolgokat. Tisztelem és becsülöm őt, mert a beszélgetésből ítélve azt látom, hogy fél az újabb csalódástól. Elmagyaráztam neki, hogy számíthat rám, mindenem odaadnám érte, de a végén oda jutottunk, hogy nem akar beszélni se velem, mert nekem ez rossz és tapasztalatból tudja, hogy könnyebben túlesek rajta, ha nem beszélünk. Én nem tudom hova tenni ezt a fiút. Hiányzik nekem minden percben. Nem fér a fejembe az, hogy hogyan vált lehetségessé az, hogy ilyen rövid idő alatt, ennyire ragaszkodni kezdjek valakihez. Nem bizom meg általában az emberekben, de vele minden más volt. Túl szép volt. Felejtsem őt el? Vagy ragaszkodjak és harcoljak érte? Mi a véleményetek? A remény még ott van bennem, hogy összeszedi a gondolatait és helyrejön minden..kérlek...csak egy egyszerű, kivülálló véleményt szeretnék, mert kétségbesetten szeretném őt visszakapni. az az érzés amit adott..a 4 éves kapcsolatomban soha nem volt ennyire tiszta és mély és őszinte...help! :)



2015. jan. 29. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszteled m,ert fél a csalódástól. DE AZÉRT MEGHÁGOTT :D:D:D Női agyatlanság csúcsa. xd
2015. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát dugni tuti dugnál vele. De a többi az lehet h csak hiú ábránd.
2015. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aranyos történet amúgy :) Lehet, hogy érdemes próbálkozni, de ilyenkor persze az ember elfelejti, hogy lehet még mással akár sokkal jobb is..valamikor a jövőben :)


Ha tényleg annyira szereted próbálkozz, aztán majd kiderül.

2015. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elsőnek...igen. megtörtént a szex, de az csak a hab volt a tortára. nem bánom egyáltalán, pontosan azért, mert az a tiszta érzelem, ami sehogyse múlik, már az alkalom előtt megvolt ugyanolyan intenzíven. nem azon van a lényeg, hogy lefeküdtem vele vagy sem, hanem, hogy az érzelmeim nem múlnak és mivel ez nem kölcsönös, nem tudom mit tegyek. Ha csak megakart dugni, nem viselkedett volna úgy, ahogy..de hagyjuk.
2015. jan. 29. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:

1) Ne hagyd leszólni magad azért, mert lefeküdtetek, nincs ebben semmi elítélendő.


2) Időt kért, azt mondja nem zárta le a múltját, még nem nyitott az újra kezdésre. Ilyet én is éltem már át, és erőltetni sosem lehet. Ha valóban csak időt szeretne kapni, akkor azért, ha pedig csak kifogás volt és ezzel akart leszerelni, akkor meg azért nem lenne értelme.


3) Próbált tisztázni magadban és átgondolni, nem arról volt-e szó, hogy túl hamar és intenzíven kezdtél el ragaszkodni hozzá, fullasztó tud lenni ha csüngnek az ember nyakán. "Együtt feküdtünk, együtt keltünk", "minden pillanatban azt akartam, hogy újra lássam", stb.


Persze erre reflexből azt feled majd, erről nem lehet szó. Azért gondold át.

Sok sikert kívánok nektek, 26/F

2015. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!