Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22-23 éves hölgyek! Ti összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

22-23 éves hölgyek! Ti összejönnétek egy 3-4 évvel fiatalabb sráccal? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy valamilyen szinten szimpatizáltok a sráccal de megvan az a 3-4év korkülönbség a javatokra. Ez később nyilván nem fog látszani, csak ebben a korszakban. Ugye egy ennyi idős hölgy már lassan családot szeretne alapítani ellenben a fiatal sráccal aki még most ízlelgeti meg a nagybetűs életet. Vagy egyáltalán nem számít a kor és mint ahogy a nagyszülők mondanák a szerelem "kortalan"?

2017. júl. 20. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ők csak olyan férfival jönnek össze, aki már akkor akkor 20 éves volt, amikor a lány még meg sem született.
2017. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

20 körüli az öcsém, olyan lenne, mintha a haverjával lennék.. grrr!

Inkább: 2/4 év + !!! Bocsi.

2017. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

A mai férfiak még 25 évesen, se képesek leszakadni anyuciról akkor mit várjak egy nálam 3-4 évvel fiatalabbtól?

Majd 21 évesen fogja bejelenteni, hogy bocs még "nem éltem ki magam" ?

21L

2017. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Na tisztázzunk valamit! 22-23 éves "hölgy" az még fiatal lány, csaj. Ennyi idősen általában még egyetemen tanulunk, most kezdjük el az életet, dolgozni, stb......

A környezetemben rohadtul nem akar senki se gyereket ennyi idősen. Én 22 éves lány vagyok, mindjárt 23. Kicsit érettebb vagyok mint pl. 19 évesen, de ugyan olyan fiatal vagyok. És rohadtul nem tervezek gyereket még úgy 6 évig minimum.


Amúgy nem, nem jönnék össze ennyi időssel. Maximum ha nagyon nagyon okos, intelliges, ambíciózus már ennyi idősen is. Dehát az ilyen ritka minden korosztályban :)

2017. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, koszonom. Latom ezt a korosztalyt mindennap az utcan, metron stb. es kb. a legtobbnek meg fognia kene anyuka kezet annyira gyerekek meg. Ferfiak majd 8-10 ev mulva lesznek (a szerencsesebbek), majd akkor beszelhetunk rola.
2017. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

#3as. :D. Ugyan ezt a te korosztányod nyögi be 28-29 évesen mondjuk egy 7 éves kapcsolat után :D

30/f

2017. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem... nekem még egy év is gáz lenne...


Nekem fontos, hogy a párom legyen idősebb tőlem.

2017. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet mert sok 30-40 de van hogy 50 évesen jelenti be az illető hogy élni akar, bulizni csajozni egyedül lenni stb..

Én 23 vagyok, a barátom 20, nekem annyi a sztorim hogy randiztam idősebbel (28volt kb) vagy velem egykorúval.. 20on évesekkel de egyikkel sem jöttek össze a dolgok..

Viszont ezzel a fiatalabb barátommal elég jól kijöttem, sokat tudtam veled beszélni, hülyülni ami nekem fontos.. illetve korához képest szerintem érettebb volt valamennyivel a többinél is, figyelmes és romantikus is tudott/tud lenni..viszont az tény hogy én érettebb vagyok de engem ez nem érdekel, amit tudok elmondok neki az én szemszögemből ha egyetert akkor jo ha nem akkor nem,

nem nevelem sok mindent rá hagyok, igy szeretem ahogy van, ő volt az egyedüli pasi akitől őszinte mosolyt kaptam mikor meglátott, aki felhívott este hogy haza értem e nem

volt semmi .. stb.

2 éve vagyok vele.Ha egyszer be nyögi hogy élni akar, menjen.. ugyan ugy bejelentheti egy 30 éves is. Ugyan ugy félre mehet egy 40 éves is .. lehet hogy egy fiatalabb előbb megteszi de nem tehetek róla hogy pont egy nálam fiatalabb fiúba szerettem bele:D

Gyereket nem akarok egyelőre ha idősebb lenne a párom akkor se..

23L

2017. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha belegondoltok változó ez a helyzet. Ugyan úgy akad 30 éves felnőtt férfi aki olyan gyerekesen viselkedik mint ha 16 éves lenne és van olyan 16 éves aki tud felnőtt ember módjára viselkedni. De attól még nem jönnék össze ilyen fiatallal. Ahhoz nagyon szerelmesnek kéne lennem de akkor is tudnám hogy ha nem akkor de majd később ki fog ez ütni hogy nem élte ki az életét.
2017. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz! :) Igen a meglátásom szerint tényleg nem sok esélye van de mint ahogy az egyik kommentelő írta simán benne van. Mint ahogy az 5 ös lottót is simán elviszik sokszor. (Lehet nem a legjobb hasonlat de hirtelen ez jutott az eszembe :D)
2017. júl. 20. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!