Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn nőknél mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nőknél mi ez a sablon duma hogy "Keresek de nem mindenkit és nem mindenáron"?!

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, 10-ből legalább 1-2 nőnek ez van az adatlapjába írva, valahol hallották ezt a frappáns mondatot és lemásolták. LEMÁSOLTAK, és még ők akarnak egyedi férfit maguknak aki nem egy tucat és majd elkápráztatja őket.
2017. júl. 20. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha sablon is, velősen közli, amit tudni kell.
2017. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

azt jelenti, hogy nem minden kiéhezett lúzernek van esélye

hanem megválogatja a partnert, nem mindenáron akar kapcsolatot

2017. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a kereslet/kínálat az ismerkedésben erősen a nőknek kedvez, azaz 10szer annyi férfi akar ismerkedni mint ahány nő, ezért igenis eleinte a férfinak kell egyedinek lennie, a nő nyugodtan lehet passzív. Ha ezt nem tudod megérteni racionálisan, akkor nem vagy elég intelligens. Ha nálad sorban állna az ajtód előtt 10 szépségversenyző bikini modell, de te még tetszenél egy átlagos lánynak is a suliból, akkor baromira a csajnak kellene megerőltetnie magát, mert valószínűleg pont leszarnád, sőt észre sem vennéd. De a helyzet fordított a mai világban.
2017. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Attól hogy sokat magyarázol, nem fog felmenni a 45%-od. A zöld kezet nem a mennyiségre adják, hanem a minőségre.
2017. júl. 20. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Be akarják előzni a sok lúzer számonkérését. Én egy csomó levelet kaptam, hogy minek vagyok társkeresőn, ha nem akarok vele ismerkedni, biztos nem is keresek társat. De keresek, csak nem őt.


Nálam is ez van kint(többek között), bár nem szó szerint.


Ettől nem érzem magam tucatnak, csak ugyanazok a balf.szok csesztek le ismeretlenül, mint a többi csajt.

2017. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon nem vagy intelligens kérdező, szerintem ne próbálkozz a társkereséssel, még magadon kell dolgoznod bőséges munkával.
2017. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Természetesen ez azt jelenti, hogy nekik nem kell kompromisszumot kötni semmiben, mert akkora császárnők. Ha rinyálsz nekik akár már kapcsolatban, hogy a promóban nem ez volt, akkor csak a társkereső profiljukat tolják az orrod alá, miszerint te erre szerződtél aranyapám. Az ilyenekért eleve nem fáj a pici szívem ;)

30/f

2017. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Tömören összefoglalja a lényeget, amit sok férfi nem akar megérteni. Lehet, hogy olvasták és úgy voltak vele, hogy "ennél szebben én sem fogalmazhattam volna". Az egyediség nem ezen fog múlni
2017. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Jujj de sokat olvastam már ezt a jó nők adatlapján.

Persze mikor felregisztráltam újból, és kiraktam olyan képeket amik ténylegesen azt tükrözik hol élek, budai ház, nyaraló, felsőközépkategóriás kocsi, egyből jött a szöveg hogy így meg úgy.

Pedig pár napja mikor normál képpel voltam fenn, egy noname háttér előtt, válaszolni sem akartak.

Én adtam nekik egy répát, és utána lapát volt mindegyiknek.

2017. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbál finoman célozgatni rá, hogy nem akar óránként több száz levelet kapni boldogtól, boldogtalantól. De tudvalévő, hogy ezzel pont az ellenkezőjét éri el: kvázi meglengeti a bika előtt a vörös posztót :D
2017. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!