Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn nőknél mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nőknél mi ez a sablon duma hogy "Keresek de nem mindenkit és nem mindenáron"?!

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, 10-ből legalább 1-2 nőnek ez van az adatlapjába írva, valahol hallották ezt a frappáns mondatot és lemásolták. LEMÁSOLTAK, és még ők akarnak egyedi férfit maguknak aki nem egy tucat és majd elkápráztatja őket.
2017. júl. 20. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es, kép vagy nem történt meg.
2017. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11es.

Ez még a puncsos oldal feltalálása előtt volt.

Azóta töröltem magam mindenhonnan, és csak ott vagyok fenn ugyanezekkel a képekkel.

Ott még írnom se kell, nekem írnak napi szinten 10-20 levelet.

és mindezt azért, amilyen képeket raktam ki.

Fura, de ilyen a világ.

Annyi hogy tényleg van miből válogatni.

A nicknevemet azért nem árulom el, nehogy te is rámírjál már 21.ként:)

2017. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

A puncsos oldalnak nem pont az a lényege, hogy pénzes férfiak fizetnek fiatal csajoknak bizonyos szolgáltatásokért? Akkor hol a probléma, nem értem..


Nem tudom, hány éves vagy, de ha nem vagy iq-csökkentett, akkor magad is rájöhetsz, kérdező, hogy az emberek zömének nincsenek saját gondolatai. Valamit hallanak/látnak valahol, és kvázi sajátjuknak érzik.

2017. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Vicces mikor 70%-os (es alattuk) valaszolok dobaloznak itt intelligenciaval meg IQ-val.
2017. júl. 20. 18:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma, hogy nem igazán derül ki, hogy kit is keres valójában, mi az ami számára fontos. Kicsit konkretizálni kéne a mondatot.
2017. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a százalék sokat számítana. Szólj csak hozzá megosztó témákhoz x évig, meglátjuk, milyen lesz a százalékod.
2017. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lefordítom neked, Kérdező:


"Keresek ugyan pasit, de ha nem vagy extrém jóképű, vagy nem lógnak a nemzetibankok a zsebeidből, akkor ne rabold az időmet"

Csak hát sokkal szebben cseng az, ha szépen, cizelláltan, Pauló Coelhó módjára írják körül.

2017. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, mert ha simán kiírja, hogy "aki csak dugni akar vagy a felesége mellett mellékest, az ne írjon!", arra még aki nem is emiatt írna rá, sipítozik, hogy fú, egy NŐNEK hogy lehet ilyen stílusa, ez undorító, egós, férfias, hogy mer szólni... az általad leírt szöveg meg lehet, hogy sablon, de legalább kevésbé nyersen fogalmazva leírja ugyanazt. Tehát hogy attól, hogy társkeresőre felment, nem olyan elkeseredett, hogy azonnal ugrik ágymelegítőnek a nála 30 évvel idősebb szottyos ronda 100 km-re lakó nős férfi ágyába.
2017. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!