Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy alacsony, de intelligens és helyes arcú huszonéves miben reménykedhet társkeresés terén?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, még sosem volt barátnőm, pedig arcra helyes vagyok, viszont rendkívül kicsi a magasságom (170). Alkatra sportosan vékony vagyok, 65-70 kiló között, de a szálkásabb fajtából (a mélységemhez mérten), tehát ilyen Bruce Lee/Messi fitt alkatú vagyok. Rendszeresen kondizok, de nagyobb izomtömeget már felesleges lenne felépítenem, mert egyrészt sok csaj így is azt hiszi, hogy komplexusom van (már többször szóvá tették, hogy törpeként miért kondizok, mikor úgysem leszek férfiasabb) másrészt a csontozatomra (ami alapból nem erős lévén, hogy kisember alkatom van) több izmot már nem nagyon tudnék pakolni, hiszen így is sokszor vannak ízületi problémáim. Tehát az lenne a kérdésem, hogy ilyen kisemberként ekkora magassággal van-e olyan átlagos csaj, aki vonzódna hozzám? Ismertek-e legalább 1 tucat ilyen alkatú pasit az ismerősi körötökben? Szóval nem arra gondolok, hogy Pisti unokaöccse ismerősének a bátyja 170 mélységgel x éve boldog házas, akkor nekem sincs okom aggódni. Illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy ti randiznátok ilyen külsejű pasival (persze, azok akik nálam alacsonyabbak). Légyszi őszintén írjátok meg a véleményeteket úgy is mindenkit felpontozok, felesleges hitegetni és önbizalomnövelés céljából polkorrektnek lenni. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. júl. 18. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Úgy beszélsz magadról mintha 150 centis lennél. Ember, 170 centi vagy. A magyar nők átlagmagassága kb 165 centi. Szóval még egy átlagos lánynál is magasabb vagy, a kis törpillákról nem beszélve. Magadnak csinálsz ebből problémát, rengeteg az alacsony lány, akinek csak az a lényeg, hogy nála magasabb legyél. Az meg lazán meg lehet.
2017. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért bohóckodsz itt, töki? Kezdjük a valódi kérdéssel. Hány lánynál kezdeményeztél az elmúlt egy évben? Van dumád? Képes vagy legalább egy fél óráig azt a benyomást kelteni, hogy nem vizelsz be egy kifejlett nő társaságában? A probléma gyökerét itt kellene keresni, nem pedig abban, hogy 170 cm mély vagy.
2017. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

A magasságod átlagos, az pedig, hogy sportolsz, nagyon dicséretes. (Bruce Lee alkat? Hm :-))

Én egy 165 cm magas férfi mellett húztam le tizenkét évet (jómagam 162 cm), a fiú testvérem 170 cm neki egy 176 cm magas, csinos, modell alkatú felesége van. Mondjuk intelligens, humoros és nagy dumás.


Igaz, mi nálad idősebb korosztály vagyunk, de azért szerintem a te korosztályodban sem számítasz pestisesnek átlag magassággal. Nekem amúgy mindig az alacsony, helyes srácok jöttek be. Viszont önbizalom az kell, anélkül nem megy. Sok sikert.

2017. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Én 158 cm vagyok, és bevallom, nagyon tetszenek a magas férfiak. Viszont ha valaki kellőképp intelligens és "minden klappol", akkor nem igazán érdekel, hogy milyen magas. Az már zavarna, ha nálam alacsonyabb lenne, de ez a veszély engem nem nagyon szokott fenyegetni.
2017. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Lehet. A lényeg az, hogy elő tudd adni a "FÉÉRRRFIII"-t, az " alfahímet. A lényeg hogy ne legyél nagyon kedves, mutasd ki hogy mekkora kan vagy, és bármikor találsz másik nőt.
2017. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Én 167 centi vagyok, és nem zavarna, ha a párom 170 lenne. (Ő egyébként 180 talán, de egyáltalán nem a magassága miatt választottam.)

Arról nem is beszélve, hogy nálam jóval alacsonyabb lányokat is ismerek. Akármilyen társaságba beteszem a lábam, mindig van ott egy csajszi, akihez képest égimeszelőnek érzem magam.


A komplexus viszont valójában meglátszik. Félre ne érts, az edzés mindig jó, és valószínűleg jól is nézel ki, így mindenképp van értelme csinálnod. A leírásodból viszont nekem is úgy tűnik, hogy a vélt problémádat akarod ellensúlyozni. Ha 150-160 centi lennél, akkor mondanám, hogy aggódhatsz (bár esélyed még akkor is lenne), de 170 centivel egyáltalán nem vagy elveszett ember szerintem.


21/L

2017. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Elég nyomorék társaságban mozoghatsz, ha a tök átlag magasságodat cikizik. Ugyanis, képzeld, nem vagy alacsony. A párkeresésben maximum az alacsony önbizalmad, rossz kisugárzásod lehet akadály. És igen, ismerek kifejezetten alacsony (160 cm) srácot is, akinek sose volt problémája a nőkkel, és abszolút férfias jelenség is. Ugyan nincs egy 'tucat' ilyen ismerősöm, mert pici a szociális hálóm, de azt elhiheted, hogy normális lányok, akikkel megéri kapcsolatot kezdeményezni, nem fognak leszólni a magasságod miatt. Amúgy nekem sem lenne ez szempont, de nem randiznék semmilyen sráccal, mert van párom :)
2017. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Te hülye vagy nem törpe. A férjem is 170 cm jóképű pasi, imádom.
2017. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem párom 168 cm. Jó hogy izmos vagy de ami engem a páromban megfogott az a humora a kommunikációs készsége a magabiztossága és a sok oldalú tudása volt. Számomra ezek a legfontosabbak azt hiszem ezek híján hiába 180+os adonisz valaki. Nem tudom ez segített e.

A leírásodban nem tetszik a szegény kicsi én életérzés valamint hogy már most túl erőlteted a tested (ízületi fájdalmak) de ha csak úgy szembe jönnél és szingli lennék a kinézeted nem lenne akadály.

2017. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Nálam sok mindenben :) Ez eddigi barátaim is 170 cm körül voltak, egy magasak velem, nem zavart, mert a férfias kisugárzás nem ott kezdődik, hogy ki milyen magas. Szerintem nem volt baj, hogy kondizol, és nem kellett volna beszólniuk neked emiatt, hiszen ez még mindig jobb, mintha nem törődnél a testeddel, és elhagynád magad. És ekkora magassággal nagyon nem vagy törpe sem :D

Szóval én ismerek többet is, kettő sráccal jártam is, sőt, az egyik kimondottan vékony is volt, szerintem szétszednék a gyakoris srácok, ha látnák a külsejét, és tudnák, hogy folyamatosan vannak körülötte lányok :D


22N

2017. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!