Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony macis nem helyes pasiként érdemes csinos lányoknál próbálkozni, összejöhet előbb utóbb úgy hogy nem fogyok le?

Figyelt kérdés

Tudom miért nem saját kategóriámban keresgélek, miért nem fogyok le, sportolok, legyen gazdag stb..

Ezeket tudom és nem erre vagyok most kíváncsi......hanem arra hogy összejöhet ez egyáltalán vagy teljesen felesleges energia befektetés mert csak megaláznak max.


2017. júl. 18. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Abba gondolj bele, hogy te alacsony, kövér, ronda férfiként is a szép nők után futsz. Akkor szerinted egy szép nő kit fog maga mellé keresni? Téged vagy egy helyes, magas, normál testalkatú férfit? Egyébként esély az mindig van, de esetedben igen csekély.
2017. júl. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

A testmagassagod az egyetlen dolog, amin nem tudsz változtatni. De te meg sem próbálod.



Én sportos vagyok, heti 40km-et futok, terembe járok, evezek. Én se kezdek olyan nővel, aki annyi energiát nem képes a saját testébe fektetni, hogy ne legyen nehezebb, mint én. Szerinted a nők miért lennének ezzel másként.

2017. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

igen lehet!

Ne aggódj ezen!


Mindenkinek lehet társa,ismerkedni! sok sikert!

2017. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán, a kövérség senki számára sem vonzó.

Pláne nem olyanok számára, akik tesznek is ellene!

2017. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, érdemes. Mondjuk én magas, kígyós vagyok, impotens alkoholista getzi, de úgy meg bas a "csajom", hogy utána napokig remegek. Nem értek semmit. Bármi lehet! Ez a válasz pont nem ide való, de mindegy.
2017. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Átlagos/ronda pasiként nem érdemes csinos nőknél próbálkozni! Tapasztalat!


29/F átlagos

2017. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Pesszimista vagy 6-os. Átlagos vagyok és nagyon szép a barátnőm. Érdemes próbálkoznod.
2017. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig lehet, hogy nagy elánnal próbálkozol majd be náluk, de a sorozatos elutasítások olyan szinten fognak majd padlóra küldeni, hogy arról koldulsz. A kitartás szép erény, de a folyamatos kudarc bizony komolyan derékba tudja törni.
2017. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

"Pesszimista vagy 6-os. Átlagos vagyok és nagyon szép a barátnőm. Érdemes próbálkoznod."


Nekem az elmúlt 10-15 éveben úgy tűnt, hogy nem érdemes.


29/F

2017. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagy számok törvénye és a statisztika alapján lehet, persze. Nincs más dolgod, mint naponta minél több csinos nőnél próbálkozni, hogy megtaláld azt a pár lányt, aki saját magára igényes, de szereti az igénytelen, ronda pasikat, semmi önbecsülése (eszébe se jut, hogy összejön nálad jobbal), beéri egy felszínes, ostoba emberrel, és éppen szingli is.

Gondolom, szóba se jöhet olyan, aki nálad idősebb, gyereke van, nem dolgozik, még csak külön-külön sem.

Szóval lehet, hogy van két, esetleg három ilyen nő az országban, a többi cirka 5 millió közül kell kiszűrnöd.

Valóban sokkal egyszerűbb, mint kihagyni a vacsorát és mozogni napi egy órát. Igazad van!

2017. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!