Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggő lennék, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő lennék, vagy csak nem szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

29 éves fiú vagyok. Körülbelül 16 éves korom óta szinte folyamatosan voltak barátnőim, talán 2 hónap szünet volt a komolyabb kapcsolatok közt. Jártam 2-3 évig is lányokkal, voltam szerelmes (elég hamar az leszek), és persze rövidebb kalandok is. Voltak jó és emlékezetes kapcsolataim és olyan is, ahol megaláztak, vagy kihasználtak.

Nemrég lett vége egy pár hónapos, de nagy érzelmekkel tarkított kapcsolatomnak, amiből még nem "gyógyultam ki", de máris keresem az újabb lányt (természetesen nem bosszúból, nem akarok senkit kihasználni). Elég szeretetigényes és érzelmes fiú vagyok, talán túlságosan is, emellett lányok terén nagyon válogatós.

A problémám az, hogy ha nincs mellettem egy lány, akkor irtózatosan magányosnak érzem magam. Nem értem miért, amikor sok hobbim van, szeretem a munkámat, rengeteg barátom van, és általában simán le tudom foglalni magamat. Az önbizalmammal semmi gond, picit egoista is vagyok. De nem érzem jól magamat egyedül, kell, hogy legyen mellettem egy Nő, akit átölelhetek, és akivel foglalkozhatok :) Ha nincs barátnőm kétségbe vagyok esve igazság szerint.

Ez miért van? Kapcsolatfüggő lennék, vagy esetleg csak megszoktam, hogy van mellettem valaki? Probléma ez egyáltalán, és kell ellene tennem? Mindenki azt mondja, hogy jó néha egyedül lenni, de számomra ez katasztrófával ér fel :/



2015. aug. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy az! valaki bírja a magányt valaki nem ! nem vagyunk egyformák
2015. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társas lény, ugyanakkor jó, ha egyedül is tud lenni és nem akaszkodik valakire, csak hogy legyen valaki. A kettő között az ideális. A gond ott van, hogy egy újabb lányt keresel és képtelen vagy kivárni egyedül, amíg lezárod a korábbit magadban és nyitott leszel az újra. Az nem lehet társ, aki csak a magányod enyhíti.
2015. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ferfi! Nem fiu.
2015. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29 évesen már rég nem "fiú" vagy. És igen, jól látod a helyzetet, kapcsolatfüggő vagy.
2015. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!