Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az egyedülléttől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az egyedülléttől. Kapcsolatfüggő lennék? Mi van velem?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt. Folyton veszekszünk, mindenféle kis dolgon is. De ha kibékülünk, akkor úgy érzem jó vele, mert mellettem van (apám elhagyott minket 4 éve, anyám meg csak magával foglalkozik), de aztán folyton arra gondolok, hogy milyen jó lenne nélküle, mással. Többször szakítottunk már, de mindig újra összejöttünk. Mindketten elsők vagyunk egymásnak, 18 éves voltam, mikor összejöttünk. Egyébként szokott zsarolni, fenyegetni és azt kell tennem amit ő mond, mindennek úgy kell lennie. De baromira nem akarok egyedül lenni, félek tőle..arra gondolok, hogy "hogy bírják mások kapcsolat nélkül..." Szóval nagyrészt ezért vagyok vele, mert csak "simán" szeretem, nem vagyok belé szerelmes. Mit tegyek? Köszönöm.

L: 22, F: 23.


2014. júl. 26. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó neked a kapcsolatban, mégis ragaszkodsz hozzá, akkor igen, kapcsolatfüggő lehetsz. De megértem, az első kapcsolatomban én is így voltam, el se tudtam képzelni, hogy lehet életem utána is, no meg főleg hogy milyen lenne, mit csinálnék, hova mennék... de amikor végül erőt vettem magamon és elhagytam, egy éven belül akkorát fordult az életem jó irányba, hogy most már csak azt bánom, hogy nem előbb tettem meg.
2014. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég orvosi eset ha zsarol és csak mellette vagy még. ez se más csak társas magány de ez még rosszabb ha egyedül lennél. valószínű hogy társfüggő vagy.
2014. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jonymex válasza:
100%
Jó tanács, ne maradj vele ha nem jó. Nincs értelme. Én egy hónapja maradtam egyedül. Ugyan ez volt bennem mint benned, hogy megrémültem mert féltem az egyedülléttől. De most már nem félek, jó hogy egyedül vagyok. Egy csomó mindent csinálok azóta, ami örömet okoz. Bulizok, a hobbimmal foglalkozok, és tervezek...addig amíg kapcsolatban voltam nem láttam, hogy mennyi lehetőség van az életben. Nem magammal foglalkoztam, hanem a párommal. Most magammal foglalkozok, és jól érzem magam. Nem kapcsolat függő vagy, hanem attól félsz, hogy nem találod fel magad egyedül. Talán eljött az idő, hogy magadra is gondoljál, hogy élj egy kicsit, hogy azt csinálj amihez kedved van...egy kis szingli élet jót tesz, bulizzál, legyél egy kicsit őrült :) aztán majd jön másik szerelem
2014. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!