Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti emiatt elítélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti emiatt elítélnétek egy lányt? Mi lenne erröl a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még 17 éves koromban voltam kezeltek depresszióval, és elég sokáig vagdostam a karom (amit ma már bánok de nem tudom nem megtörtènnè tenni), mind a két kezem tele van hegekkel. Es volt pár öngyilkossági kísérletem is. Nem szoktam mutogatni és nem ezzel kezdem az ismerkedést sem, nyilvánosan még nyáron is hosszúujjùban járok. A neten elkezdtem beszélni egy sráccal, akivel fogunk találkozni viszont nem tudom elmondjam-e neki ezt.. nem szeretném elijeszteni mert jó vele beszélgetni de ha összejönnénk elöbb utóbb úgyis látni fogja :) ha nektek elmondaná ezt egy lány ti mit gondolnátok róla? Ez nektek hátrány lenne egy kapcsolatban? (Termeszetesen azóta már kigyógyultam a depresszióbol/neha vannak rosszabb pillanatok de mar nincsenek ilyen gondolataim. 21 éves lány vagyok

2017. júl. 21. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem még személyes találka előtt közöld ezt vele
2017. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tedd ahogy érzed. Én hamar elmondanám, de nem rögtön első randin, 3-4 alkalmat biztosan várnék.


Egyébként szerintem nem szerencsés nyáron találkoznotok, mert így tuti fel fog tűnni neki, hogy miért vagy hosszúujjúban.


Nekem nem lenne ezzel a dologgal gondom. 22F

2017. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy nem szeretnék vele megismerkedni mert még a végén leteszi magát láb alól féltékenység vagy szakítás miatt Pesterzsébeten...
2017. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne hátrány. Nekem is voltak hatalmas völgyeim, és így meg tudom érteni, bár én addig sose mentem el maximum csak gondolatban.


Azt is tudom, hogy aki kimászik az ilyenekből, az sokkal színesebben fogja tudni látni a világot mint aki sosem volt ilyenekben. Szóval majdnem hogy előny lenne a dolog. Persze nem mindenki így közelíti meg ezt a kérdést.


Viszont.. Bár mellette állnék minden szarban is, de ha csak a negatívat látja a világban, annak ellenére is hogy bármit csinálhatok én nem fog megváltozni, az ilyenből nem kérnék, mert volt már részem benne egy lánnyal. De te kigyógyultál szóval szerintem ez inkább előny. Mondjuk az is sokat számít, hogy a vágások mögött milyen történetek lapulnak.

2017. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem számít. Ha jól alakulnak a dolgok senkit nem fog érdekelni. Tégy úgy ahogy eddig. Ne kezdj azonnal ezzel, érdemes megvárni míg kialakul valami bensőségesebb beszélőviszony két ember között.
2017. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan legyél nyitott ebben is, nem kell szégyellni vagy titkolni. Nekem nagyon pozitív képest fest az, amikor valaki megérti és legyőzi a problémáit. Ha látszik rajtad, hogy túl vagy rajta, tudsz beszélni róla, akkor semmi gond.


Persze el tudom képzelni, hogy van, akit ez elriaszt, de ha előfordul ilyen, ne bánkódj.

2017. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg ne kezd ezzel,gondolom öngyi után a zártosztályon kezeltek,ha kedves a srác megérti ha nem akkor elkönyvel elmebetegnek.
2017. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Veled beszélget, nem a múlt sebeivel! Ha meglátja, a tekintetéből, és a reakciójából is tudni fogod mi a véleménye. Ha néhány heg miatt inába száll a bátorsága, hát annyit is ér...Akkor nem is érdemes rád!
2017. júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!