Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan sok gyönyörű csínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sok gyönyörű csínos lány van viszont olyan kevés helyes pasi, hogy fogja így az a rengeteg csinos nő megtalálni a társát?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj te azon. Egy helyes pasi elbír 5 csinos lánnyal is akár.
2017. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

.....

Iskola. Oda kell járni a sok csini néninek. ;)

2017. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Helyes pasiból is sok van. Ne izgulj.
2017. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Viszont sokkal, de sokkal több férfi nyomul a nőkre, mint ahány szabad nő van, úgyhogy a nőknek van miből válogatni.


Aztán a nők megoldják a kevés-jó-pasi-van problémát azzal, hogy nem veszik annyira szigorúan a monogámiát: amíg megtehetik, inkább osztoznak a jobb férfiakon. Majd ráérnek keresni maguknak egy középszerű férfit, amikor kell egy balek, eltartó típusú férfi.

2017. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megtalálja azt mindenki, furcsa de egy pár órával ezelőtt nekem éppen az futott át az agyamon, miközbe csak gyorsan átsuhantam a tükrön, hogy de hülye az aki ennyit tököl és nem szerez meg most azonnal, mert ha egyszer megkapna tuti, hogy állandóan csak velem akarna lenni.


De komolyan kb ezt gondoltam, mindenféle nagyképűsködés nélkül

2017. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Úgy, hogy mi nők akkora nemes, szent lelkek vagyunk, hogy elnézzük a pasiknak, hogy rondák.
2017. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Úgy fogja, Kérdező, hogy ilyenkor a többi csinos lány is bevállal egy foglalt helyes pasit inkább, és osztozkodik rajta 4 másik csajjal, minthogy akár 1 igényéből is lejjebb adjon, és "leereszkedjen a pórnéphez"...
2017. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd sorbaáll az egyik sportkocsis helyimenőcsávónál, vagy 60 éves korára egyedül marad Cirmivel és Nyávival.
2018. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadónak van igaza. Majd szeretőként ott lesz valami alfahím mellett. Ha meg önérzeteskedik akkor szingli marad százesztendős vén banya koráig. Nem lesz kár érte.

Lehet bátran lepontozni ha fáj az igazság, visszakapjátok.

2018. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a csinos lányok mindig találnak pasast, nekik ez nem téma

ha kell, akkor talál magának egy bulikirály menőmanót, és nagylelkűen elnézi neki, ha megcsalja (ami ugye halálos bűn egy átlagpasasnál)

úgyis egyfolytában ezt csinálják: összejönnek valamelyik menőmanóval, nekünk meg próbálják bemesélni, hogy a belső milyen fontos egy kapcsolatban :DDD

ja és engem is lehet lepontozni, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!