Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt itt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt itt a pasik, hogy fiatalon pl ilyen külsővel kihagyták a csajozást, majd 40 évesen dőlni fognak utánuk a huszonéves csajok? Az idő sajnos múlik, és nem úgy ahogy a 90% hiszi, hogy jó irányba változik a dolog (egzisztencia)?

Figyelt kérdés

Ekkor nem csajoztak, mert várták az évek múlását, hogy ajd jobb lesz minden.


[link]


De (na persze kis túlzással és iróniával) majd ekkor minden nő dőlni fog utánuk. Szerintem az idő senkinek sem dolgozik a javára, hiába hiszi ezt a férfiak 90%-a.


[link]


2017. júl. 21. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Lol igen, azzal, hogy kiraksz két képet teljesen más emberekről, nagyon jól illusztrálod az öregedés hatásait :D Steve Buscemi már fiatalon is egy ghoul volt, a fenti férfi meg, ha vigyáz magára, 45 évesen is jól fog kinézni.

Kétségtelen, hogy az idő múlásától nem lesz "szebb" egy férfi, de ha nem engedi el magát, akkor a vonzerejéből nem fog veszteni, miközben egyre magabiztosabb és sikeresebb ember válik belőle.

Nyilván ez csak azokra igaz, akik jól csinálják az életüket, a 20 évesen még macsó, de linkeskedő, 30 éves korára pocakot eresztő és pizzafutárként dolgozó ember persze hogy nincs jó helyzetben.

2017. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező te biztos lány vagy még, kislány.

Nos én nemsokára 50 leszek.

Soha nem érdekelt hogy nézek ki, ha folyik rólam az izzadság, vagy kövér vagyok.

Ami érdekelt az a pénz.

És láss csodát, rengeteg dolgot elértem, és így 50 év körül is olyan csajok vesznek körül, hogy néha még a huszonéves fiatal fiúkat is irigykedni látom.

És igen, társkeresőn is fenn vagyok, kinn van a képem a luxusházamról, mednecével és egy garázsos kép, amilyen kocsik ott vannak.

Nos aki komolyabb nő, az tudja ezt nem leeht kihagyni, és válogathatok a jelentkezőkből.

és tudod én addig míg élek, ezt fogom csinálni.

Nézd meg a playboy tulaját az öreg playboyt, azt hiszem én is úgy fogok élni, csak ebben az országban.

na további elméletgyártást.

2017. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért van, akinek sikerül.

[link]

2017. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hógolyó. De ő sikeres.
2017. júl. 21. 14:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, hát itt a kulcs. Jó esetben egy idősebb férfi sikeres. Ha el**szte az életét akkor persze hogy nem jók az esélyei a nőknél sem.
2017. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Senki sem hagyja ki fiatalon a csajozást ilyen külsővel... A férfiaknál nem számít annyira a külső, ezért az öregedés sem. Ez a Steve Buscemi piszok jóképű volt fiatalon.
2017. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

" kinn van a képem a luxusházamról, mednecével és egy garázsos kép, amilyen kocsik ott vannak. "


Na ja, enélkül nem válogathatnál a jelentkezők közül.

2017. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hány éves egy férfi, ha meg tudja fogni a nőt valamivel.

Tetszett már kevésbé jóképű, és kimondottan jóképű férfi is, mindkettő a személyisége miatt!

2017. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A két képen nem ugyanaz a férfi van te szerencsétlen. Az utóbbi férfi az A Nagy Lebowski-ban is az abszolút anti-férfi szerepét játszotta, akit még szóhoz sem hagytak jutni. Tudod, "Fogd be a pofád, Donny!"


A fiatal srác képén meg egy határozottan jóképű egyén van.


Akkor mi a kérdés? Linkeljek neked én is egy csúnya kövér 20 éves csajt és egy csinos 35 évest, vagy mit akarsz?

2017. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Látom itt értelmileg magasan korlátozott egyének vannak. Le is írtam, hogy irónia, és ne ugyanaz a két ember. Csak szemléltetni akartam, hogy fiatalon mi volt és most mi van.
2017. júl. 21. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!